ZAJ Hinterstoder 2007

Slovenski uspehi

Martin Rupnik, Matej Šimenc tek na smučeh,šprint štafeta - dvojice
Anja Eržen, Eva Sever Rus tek na smučeh,šprint štafeta - dvojice
Eržen Anja
Anja Eržen tek na smučeh,5 km klasično
Kline Boštjan
Boštjan Kline alpsko smučanje ,slalom
Šimenc Matej
Matej Šimenc tek na smučeh,7,5 km klasično
Slodej Matic
Matic Slodej namizni tenis,posamezno
Simon Frank, Matic Slodej, Dominik Škraban namizni tenis,ekipno
Ivana Zera namizni tenis,dvojice
Boštjan Klavžar, Kristjan Peklaj tek na smučeh,šprint štafeta - dvojice
Dornig Petra
Petra Dornig alpsko smučanje ,slalom
Dornig Petra
Petra Dornig alpsko smučanje ,veleslalom
Simon Frank, Matic Slodej namizni tenis,dvojice
Manca Fajmut, Kristin Fatorič namizni tenis,dvojice
Manca Fajmut, Kristin Fatorič, Ivana Zera namizni tenis,ekipno
Funtek Jošt
Jošt Funtek alpsko smučanje ,veleslalom
Fatorič Kristin
Kristin Fatorič namizni tenis,posamezno
Peklaj Kristjan
Kristjan Peklaj tek na smučeh,7,5 km klasično
Vrbinc Matija
Matija Vrbinc alpsko smučanje ,slalom
Svete Petra
Petra Svete alpsko smučanje ,slalom

Do 10 mesta

Jure Bajželj, Luka Basanese, Jan   Berčič, Denis Crnkič, Jure Dolinšek, Anže Florjančič, Žiga Grahut, Blaž Gregorc, Klemen Grilanc, Jaka Grošelj, Gašper Jordan, Rok Klavžar, Luka Koletnik, Aleksander Magovac, Miha Mulej, Aljaž Novak, Ken Ograjenšek, Erik Pance, Aleksander Petrov, Davor Rakanovič, Črt Snoj, Jan   Žmuc hokej na ledu ekipa 1. mesto
Martin Rupnik, Matej Šimenc tek na smučeh šprint štafeta - dvojice 1. mesto
Anja Eržen, Eva Sever Rus tek na smučeh šprint štafeta - dvojice 1. mesto
Anja Eržen tek na smučeh 5 km klasično 1. mesto
Boštjan Kline alpsko smučanje slalom 1. mesto
Matej Šimenc tek na smučeh 7,5 km klasično 1. mesto
Matic Slodej namizni tenis posamezno 1. mesto
Simon Frank, Matic Slodej, Dominik Škraban namizni tenis ekipno 2. mesto
Ivana Zera namizni tenis dvojice 2. mesto
Boštjan Klavžar, Kristjan Peklaj tek na smučeh šprint štafeta - dvojice 2. mesto
Petra Dornig alpsko smučanje slalom 2. mesto
Petra Dornig alpsko smučanje veleslalom 2. mesto
Simon Frank, Matic Slodej namizni tenis dvojice 3. mesto
Manca Fajmut, Kristin Fatorič namizni tenis dvojice 3. mesto
Manca Fajmut, Kristin Fatorič, Ivana Zera namizni tenis ekipno 3. mesto
Jošt Funtek alpsko smučanje veleslalom 3. mesto
Kristin Fatorič namizni tenis posamezno 3. mesto
Kristjan Peklaj tek na smučeh 7,5 km klasično 3. mesto
Matija Vrbinc alpsko smučanje slalom 3. mesto
Petra Svete alpsko smučanje slalom 3. mesto
Ajda Rogelj, Manca Šolar tek na smučeh šprint štafeta - dvojice 4. mesto
Boštjan Klavžar tek na smučeh 7,5 km klasično 4. mesto
Tina Kelc alpsko smučanje veleslalom 4. mesto
Dominik Škraban namizni tenis posamezno 5. mesto
Ivana Zera namizni tenis posamezno 5. mesto
Manca Fajmut namizni tenis posamezno 5. mesto
Simon Frank namizni tenis posamezno 5. mesto
Eva Sever Rus tek na smučeh 5 km klasično 6. mesto
Timotej Hribar alpsko smučanje veleslalom 6. mesto
Urška Ahac alpsko smučanje slalom 6. mesto
Ajda Rogelj tek na smučeh 5 km klasično 7. mesto
Martin Rupnik tek na smučeh 7,5 km klasično 7. mesto
Matija Vrbinc alpsko smučanje veleslalom 7. mesto
Petra Svete alpsko smučanje veleslalom 7. mesto
Dominik Škraban namizni tenis dvojice 9. mesto
Jošt Funtek alpsko smučanje slalom 9. mesto
Manca Šolar tek na smučeh 5 km klasično 9. mesto
Urška Ahac alpsko smučanje veleslalom 11. mesto

Pregled medalj

Država
Zlata medalja
Srebrna medalja
Bronasta medalja
Skupaj

Urnik in rezultati

22. Jan. 2007 - 25. Jan. 2007

Slovenski uspehi

Do 10 mesta

Pregled medalj

Urnik in rezultati

01. Jan. 1970 - 01. Jan. 1970

Datumi

Športi

Discipline

Faze

Rezultati

Športniki

Ekipe