Seznam kategoriziranih športnikov

Pregled kategoriziranih športnikov
Športno društvo:
Športnik:

AKVATLON
DRŽAVNI RAZRED
DP, Brestanica, Slovenija, 01.06.2014
KLEMENC MARUŠA, 19941.m šprint Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK TRISPORT KAMNIK, KAMNIK
Dornik Domen, 19911.m šprint Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ŠPORTNO REKREATIVNI KLUB CELJE, CELJE
Kozjek Ana Karin, 19942.m šprint Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK LJUBLJANA, LJUBLJANA
PUCELJ Andrej, 19902.m šprint Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK RIBNICA, RIBNICA
Ivančič Sandi, 19823.m šprint Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ŠPORTNO REKREATIVNI KLUB CELJE, CELJE
MLADINSKI RAZRED
ml. DP, Brestanica, Slovenija, 01.06.2014
Planko Matevž, 19981.m šprint Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK TRISPORT KAMNIK, KAMNIK
ml.ml. DP, Brestanica, Slovenija, 01.06.2014
Bartol Danijel, 19991.m šprint Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK RIBNICA, RIBNICA
Vrtačič Tjaša, 20001.m šprint Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK TRISPORT KAMNIK, KAMNIK
ml. DP, Brestanica, Slovenija, 01.06.2014
Kaplan Jaka, 19962.m šprint Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK RIBNICA, RIBNICA
ml.ml. DP, Brestanica, Slovenija, 01.06.2014
Capuder Tinkara, 19992.m šprint Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK TRISPORT KAMNIK, KAMNIK
ml. DP, Brestanica, Slovenija, 01.06.2014
KOJC NIK, 19963.m šprint Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK MARIBOR, MARIBOR
ml.ml. DP, Brestanica, Slovenija, 01.06.2014
Perko Gaja, 20003.m šprint Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK TRISPORT KAMNIK, KAMNIK
ATLETIKA - CESTNI TEK
DRŽAVNI RAZRED
DP, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
Puhar Rok, 19921.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
KRŠINAR Neja, 19911.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   KGT PAPEŽ, KAMNIK
MT, Novi Sad, Srbija, 29.03.2015
Ljubi Klara, 19931.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK KRKA, NOVO MESTO
DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 19.10.2014
Breznik Jan, 19901.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK VELENJE, VELENJE
Roman Sonja, 19791.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Novi Sad, Srbija, 29.03.2015
Puš Sebastjan, 19802.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK KRKA, NOVO MESTO
DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 19.10.2014
HAFNER Domen, 19932.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
MT, Radenci, Slovenija, 17.05.2014
Kosovelj Mateja, 19883.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 30.09.2015   ŠD NANOS, VIPAVA
DP, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
Čačilo Tina, 19903.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 19.10.2014
GRILC Tadej, 19903.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK RAVNE, RAVNE NA KOROŠKEM
Šmid Jeram Irena, 19683.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK SLOVENJ GRADEC, SLOVENJ GRADEC
MT, Radenci, Slovenija, 17.05.2014
Mlinar Mateja, 19914.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK VELENJE, VELENJE
Kosovelj Mitja, 19844.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
MT, Bratislava, Slovaška, 29.03.2015
Grandovec Daneja, 19844.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Radenci, Slovenija, 17.05.2014
Kotnik Robert, 19755.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
MT, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
Černič Barbara, 19877.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Celovec, Avstrija, 24.08.2014
Mravlje Neža, 19798.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
MT, Zagreb, Hrvaška, 12.10.2014
Kejžar Roman, 19668.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
RUGELJ Anja, 19868.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Linz , Avstrija, 19.04.2015
ŽERJAL Gašper, 19918.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Radenci, Slovenija, 17.05.2014
HOZJAN Tomaž, 19809.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ATLETSKI KLUB LENDAVA, LENDAVA
MT, Varaždin, Hrvaška, 21.09.2014
Ocepek Martin, 198811.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK DOMŽALE, DOMŽALE
MT, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
Tratnik Petra, 198813.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD NANOS, VIPAVA
Lokar Nejc, 198813.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Novi Sad, Srbija, 29.03.2015
STAUBER Laura, 200013.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Celovec, Avstrija, 24.08.2014
FORTIN Aleksandra, 197214.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Bratislava, Slovaška, 29.03.2015
Rihtarič David, 197914.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Varaždin, Hrvaška, 21.09.2014
Supić Vanja, 196914.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK POLJANE, MARIBOR
MT, Celovec, Avstrija, 24.08.2014
Kosmač Anton, 197616.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK VELENJE, VELENJE
MT, Zagreb, Hrvaška, 12.10.2014
Javornik Helena, 196616.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Bratislava, Slovaška, 29.03.2015
Schaubach Matevž, 197916.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Novi Sad, Srbija, 29.03.2015
Bezjak Nika, 199816.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Zagreb, Hrvaška, 12.10.2014
Nemec Adriano, 197917.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
Sardoč Jerica, 197917.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD NANOS, VIPAVA
Fujs Matej, 199017.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
Rot Florijan, 198819.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK VELENJE, VELENJE
MT, Varaždin, Hrvaška, 21.09.2014
Meden Sašo, 196819.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK POLJANE, MARIBOR
Pliberšek Barbara, 198420.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
MT, Graz, Avstrija, 12.10.2014
Kmetič Branko, 197221.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Novi Sad, Srbija, 29.03.2015
Gomilšek Nina, 199422.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Varaždin, Hrvaška, 21.09.2014
Magdič Danilo, 198222.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK ORMOŽ, ORMOŽ
MT, Novi Sad, Srbija, 29.03.2015
Vasilič Ajda, 199923.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Podgorica, Črna Gora, 26.10.2014
Ferjančič Tomaž, 197224.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Zagreb, Hrvaška, 12.10.2014
Vozlič Bojan, 197525.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK ORMOŽ, ORMOŽ
MT, Podgorica, Črna Gora, 26.10.2014
Rodica Stojan, 196526.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠPORTNO DRUŠTVO KRAŠKI TEKAČI SEŽANA, SEŽANA
MT, Dunaj, Avstrija, 12.04.2015
Kozjek Katja, 199227.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
MT, Linz , Avstrija, 19.04.2015
Škodnik Jože, 197631.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
MT, Celovec, Avstrija, 24.08.2014
Janjatovič Mirko, 197133.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
MT, Novi Sad, Srbija, 29.03.2015
Taks Uroš, 197741.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Bratislava, Slovaška, 29.03.2015
Šelih Aleš, 198361.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Šalamun Igor, 196566.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Pintar Siniša, 198368.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Linz , Avstrija, 19.04.2015
DOBRAVEC Miha, 199674.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
MT, Amsterdam, Nizozemska, 19.10.2014
Vaner Jernej, 1983313.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Graz, Avstrija, 12.10.2014
Plavčak Davorin, 1968480.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Plavčak Sašo, 1973748.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Amsterdam, Nizozemska, 19.10.2014
Topalovič Nastja, 1977770.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Vaner Mateja, 1982958.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Dunaj, Avstrija, 12.04.2015
TOMAŽIČ Maša, 19951254.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK POLJANE, MARIBOR
MLADINSKI RAZRED
ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
Cebek Aneli, 19951.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
Božič Aljaž, 19961.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   KGT PAPEŽ, KAMNIK
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 19.10.2014
AMON Ambrož, 19981.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK ŠENTJUR, ŠENTJUR
ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
Štukelj Žan, 19972.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK KRKA, NOVO MESTO
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 19.10.2014
Kokalj Jan, 19972.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD KLADIVAR, CELJE
ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
Lazar Nejc, 19963.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD TABOR ŽIRI, ŽIRI
JESENKO Sara, 19963.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD TABOR ŽIRI, ŽIRI
Navodnik Simon, 19954.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD KLADIVAR, CELJE
Bajc Monika, 19954.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŽRK AJDOVŠČINA, AJDOVŠČINA
Guzelj Blatnik Laura, 19975.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   PK BRILJANTINA, LJUBLJANA
ATLETIKA - GORSKI TEK
DRŽAVNI RAZRED
DP, Podbrdo, Slovenija, 21.06.2014
Žontar Aleš, 19821.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ŠD NANOS, VIPAVA
Kermavnar Mojca, 19851.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK OLIMPIJA, LJUBLJANA
DP, Železniki, Slovenija, 08.06.2014
KRŠINAR Neja, 19911.m gor Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
DPP, 11.05.2014 - 04.10.2014
Lapajne Jošt, 19941.m gor/dol - skupno Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   KGT PAPEŽ, KAMNIK
Bratina Jana, 19871.m gor/dol - skupno Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD NANOS, VIPAVA
DP, Podbrdo, Slovenija, 21.06.2014
Bratina Rok, 19942.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
Tušar Mihaela, 19662.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ŠD NANOS, VIPAVA
Zupančič Marjan, 19713.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
JAKLIČ Sara, 19933.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
DP, Domžale, Slovenija, 24.05.2014
Tratnik Marko, 19863.m gor/dol Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ŠD NANOS, VIPAVA
TVN, Tacen, Slovenija, 04.10.2014
Cvet Miran, 19686.m gor Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   KGT PAPEŽ, KAMNIK
Bregar Gašper, 19907.m gor Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   KGT PAPEŽ, KAMNIK
TVN, Kamniška Bistrica, Slovenija, 27.07.2014
Zarnik Sebastjan, 197710.m gor Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
TVN, Tacen, Slovenija, 04.10.2014
Mrak Valerija, 197110.m gor Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD POSOČJE, TOLMIN
TVN, Kamniška Bistrica, Slovenija, 27.07.2014
TRILER Klemen, 197711.m gor Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
TVN, Tacen, Slovenija, 04.10.2014
Lamovec Peter, 198411.m gor Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD TABOR ŽIRI, ŽIRI
Čufer Ana, 199611.m gor Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   KGT PAPEŽ, KAMNIK
ALIČ SIMON, 197115.m gor Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD NANOS, VIPAVA
SP, Manitou Springs, Združene države Amerike, 16.08.2014
Peperko Maja, 198619.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
Trobec Urška, 196724.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
Ambrožič Bojan, 198934.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
TVN, Leogang, Avstrija, 31.08.2014
Plaznik Matic, 199338.m gor Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
SP, Manitou Springs, Združene države Amerike, 16.08.2014
Volčanšek Mitja, 197943.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ŠD NANOS, VIPAVA
EP, Gap, Francija, 12.07.2014
Tratnik Petra, 198844.m gor/dol Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ŠD NANOS, VIPAVA
TVN, Leogang, Avstrija, 31.08.2014
Teraž Franci, 196247.m gor Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
MEDNARODNI RAZRED
EP, Gap, Francija, 12.07.2014
Kosovelj Mateja, 19882.m gor/dol Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2016   ŠD NANOS, VIPAVA
TVN, Kamniška Bistrica, Slovenija, 27.07.2014
KUHAR Nejc, 19852.m gor Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
MLADINSKI RAZRED
ml. DP, Domžale, Slovenija, 24.05.2014
GOŠEK Karin, 20001.m gor/dol Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK SEVNICA, SEVNICA
ml. DPP, 11.05.2014 - 04.10.2014
Božič Aljaž, 19961.m gor/dol - skupno Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   KGT PAPEŽ, KAMNIK
ml. DP, Domžale, Slovenija, 24.05.2014
REZAI Modammad Bashir, 19952.m gor/dol Obd. kat.: od 01.06.2015 do 30.09.2015   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
ml. DPP, 11.05.2014 - 04.10.2014
Lazar Nejc, 19962.m gor/dol - skupno Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD TABOR ŽIRI, ŽIRI
JESENKO Sara, 19962.m gor/dol - skupno Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD TABOR ŽIRI, ŽIRI
Trontelj Žiga, 19963.m gor/dol - skupno Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
PERSPEKTIVNI RAZRED
ml. EP, Borovets, Bolgarija, 06.07.2013
EINFALT LEA, 19943.m gor Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2015   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
SVETOVNI RAZRED
SP, Szklarska Poreba, Poljska, 03.08.2013
Kosovelj Mitja, 19841.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2017   KGT PAPEŽ, KAMNIK
ATLETIKA - KROS
DRŽAVNI RAZRED
DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Puhar Rok, 19921.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
Radej Alenka, 19831.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK KRKA, NOVO MESTO
Jereb Urban, 19932.m kratki kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
Adrović Mateja, 19902.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Breznik Jan, 19902.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
Kotnik Robert, 19753.m kratki kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
Race Petra, 19753.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Brešan Jan, 19903.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
MT, Beograd, Srbija, 01.02.2015
Ljubi Klara, 19936.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK KRKA, NOVO MESTO
Puš Sebastjan, 198012.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK KRKA, NOVO MESTO
Albreht Borut, 199217.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
Ocepek Martin, 198822.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK DOMŽALE, DOMŽALE
MLADINSKI RAZRED
st.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Kokalj Jan, 19971.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
ml.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Česnik Tina, 19991.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
Šimenko Lalič Tilen, 19981.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
st.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Ahtik Zala, 19991.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
ml.čl. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
HAFNER Domen, 19931.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
ml.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
GRŽE Jaka, 19992.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK POSTOJNA, POSTOJNA
st.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Glavič Tine, 19972.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK SLOVENJ GRADEC, SLOVENJ GRADEC
ml.čl. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Pokrivač Mateja, 19952.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
ml.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Pavlič Hren Nina, 19992.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK DOMŽALE, DOMŽALE
st.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Pušnik Urška, 19972.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
ml.čl. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
ŠTURM Matej, 19942.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
st.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Ferle Nejc, 19973.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
ml.čl. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
ŠEMROV Jernej, 19933.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
ml.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Arzenšek Urška, 19993.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
Cimermančič Matevž, 19993.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   ŠD DOLENJSKE TOPLICE, DOLENJSKE TOPLICE
st.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
PLAZNIK Anja, 19963.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
CENTRIH Mojca, 19974.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK ŠENTJUR, ŠENTJUR
Pugelj Rok, 19974.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK KRKA, NOVO MESTO
ml.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Krajnc Zagrušovcem Ana, 19994.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
Kavaš Žan, 19984.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
st.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Kašnik Vesna, 19965.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
ml.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Kladnik Barbara, 19995.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
Vilhar Klemen, 19985.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK OLIMPIJA, LJUBLJANA
st.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Begič David, 19975.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
ml.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Pevec Lucija, 19986.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   KGT PAPEŽ, KAMNIK
Vrhovnik Luka, 19986.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   ATLETSKO DRUŠTVO AS, DOMŽALE
st.ml. DP, Velenje, Slovenija, 14.03.2015
Kaučič Davor, 19976.m kros Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
PERSPEKTIVNI RAZRED
ml. EP, Beograd, Srbija, 08.12.2013
MIŠMAŠ Maruša, 19943.m kros Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
ATLETIKA - STADIONSKA
DRŽAVNI RAZRED
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 14.06.2014 - 15.06.2014
Lindič Mitja, 19931.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.02.2015 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
Kovačič Nina, 19841.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Kodrič Aneja, 19931.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
BRATKIČ Maja, 19911.m troskok Obd. kat.: od 01.02.2015 do 30.09.2015   AK GORICA, NOVA GORICA
Žontar Luka, 19941.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Zlatnar Damjan, 19771.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Jeza Matej, 19911.m 5000 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK PTUJ, PTUJ
Viler Rok, 19861.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD NOVA AURORA, KOPER
DP, Celje, Slovenija, 02.08.2014 - 03.08.2014
Krevs Mitja, 19891.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Gorjup Luka, 19861.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 14.06.2014 - 15.06.2014
GORIŠEK Pina, 19901.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Grkman Neža, 19911.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Adrović Mateja, 19901.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Hus Špela, 19891.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Lebeničnik Monika, 19921.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Kozan Jošt, 19891.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Hribar Tadej, 19871.m disk Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK KRKA, NOVO MESTO
DP, Linz, Avstrija, 08.02.2015
Kramer Jan, 19941.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
Grad Blaž, 19891.m 3000m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Praprotnik Julija, 19961.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
DP, Ljubljana, Slovenija, 14.02.2015
Vrščaj Žiga, 19931.m daljina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Zidar Luka, 19901.m višina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Batagelj Andrej, 19801.m troskok - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
Mihalinec Maja, 19891.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
DP, Slovenska Bistrica, Slovenija, 15.02.2015
Bratuša Špendl Lara Larisa, 19941.m krogla - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
DP, Šentjur, Slovenija, 11.04.2015
HAFNER Domen, 19931.m 10000 m Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 14.06.2014 - 15.06.2014
Zupanc Tilen, 19952.m višina Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Hribaršek Peter, 19922.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK VELENJE, VELENJE
Štih Matjaž, 19932.m kladivo Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
Stojkovič Tamara, 19872.m disk Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
Gril Lara, 19962.m višina Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
DP, Celje, Slovenija, 02.08.2014 - 03.08.2014
WRITZL Jerneja, 19852.m palica Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
KAVKA Eva, 19932.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Jeraj Anamarija, 19922.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
Cimermančič Davorin, 19932.m 3000 m zapreke Obd. kat.: od 01.02.2015 do 30.09.2015   AK KRKA, NOVO MESTO
Kozan Žan, 19932.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Žumer Kristina, 19802.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Kazič Mersiha, 19892.m troskok Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ŠD DOLENJSKE TOPLICE, DOLENJSKE TOPLICE
Puhar Rok, 19922.m 5000 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
Špiler Marko, 19902.m krogla Obd. kat.: od 01.02.2015 do 30.09.2015   AK BREŽICE, BREŽICE
Grkman Lenart, 19892.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 14.06.2014 - 15.06.2014
KRŠINAR Neja, 19912.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
Pušnik Barbara, 19982.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Mihelič Katja, 19952.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
DP, Linz, Avstrija, 08.02.2015
Verbošt Gregor, 19942.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Breznik Jan, 19902.m 3000m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
Rebernik Dorotea, 19942.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
DP, Ljubljana, Slovenija, 14.02.2015
Brulc Blaž, 19922.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK KRKA, NOVO MESTO
TRUPEJ Jure, 19912.m višina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
ČEHOVIN Urban, 19932.m troskok - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK GORICA, NOVA GORICA
Veit Sabina, 19852.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
DP, Celje, Slovenija, 14.02.2015
BERČAN Sara, 19922.m palica - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK OLIMPIJA, LJUBLJANA
POLJANEC Andrej, 19842.m palica - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK KRKA, NOVO MESTO
DP, Slovenska Bistrica, Slovenija, 15.02.2015
PAVLIČ Petra, 19922.m krogla - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK DOMŽALE, DOMŽALE
DP, Ptuj, Slovenija, 28.02.2015
Marn Blaž, 19932.m kopje Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   ATLETSKI KLUB AS, KRANJ
LETNAR Bernarda, 19892.m kopje Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
DP, Linz, Avstrija, 08.02.2015
Jeras Jernej, 19912.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Pitesti, Romunija, 26.07.2014 - 27.07.2014
DROBNIČ Mateja, 19853.m palica Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK KRKA, NOVO MESTO
DP, Celje, Slovenija, 02.08.2014 - 03.08.2014
Kumek Denis, 19953.m disk Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK DOMŽALE, DOMŽALE
ZUPANIČ Tamara, 19933.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
Jureš Tina, 19873.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK POLJANE, MARIBOR
Jereb Urban, 19933.m 5000 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
KASTREVC David Dušan, 19943.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK KRKA, NOVO MESTO
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Strajnar Sara, 19893.m 100 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA (Izredno podaljšanje)
DP, Linz, Avstrija, 08.02.2015
Macuh Marko, 19873.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Pliberšek Tomaž, 19803.m 3000m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
DP, Ljubljana, Slovenija, 14.02.2015
Žumer Jan, 19823.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Debevec Kaja, 19963.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Filipič Neja, 19953.m daljina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
DP, Celje, Slovenija, 14.02.2015
Batagelj Jure, 19823.m palica - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK GORICA, NOVA GORICA
MT, Bratislava, Slovaška, 01.02.2015
Zver Aleš, 19933.m 800m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
MT, Maribor, Slovenija, 09.07.2014
Pregrat Matjaž, 19954.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK KRKA, NOVO MESTO
MT, Istanbul, Turčija, 21.02.2015
Tomičić Prezelj Joni, 19935.m 60 m ovire - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK OLIMPIJA, LJUBLJANA
MT, Bratislava, Slovaška, 01.02.2015
PLAZAR Patricija, 19915.m 800m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Linz, Avstrija, 19.04.2015
Grandovec Daneja, 19845.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Bratislava, Slovaška, 01.02.2015
Kokalovič Gregor, 19865-6.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK KRKA, NOVO MESTO
Pokrivač Mateja, 19956.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Milano, Italija, 12.04.2015
Krkoč Lucija, 19886.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Maribor, Slovenija, 09.07.2014
ŠTURM Matej, 19947.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
MT, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
FORTIN Aleksandra, 19728.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Milano, Italija, 12.04.2015
Čačilo Tina, 19908.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Andorf, Avstrija, 09.08.2014
Kopun Sabina, 19989.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
MT, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
Mravlje Neža, 19799.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
MT, Milano, Italija, 12.04.2015
Kosmač Anton, 19769.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
MT, Velenje, Slovenija, 01.07.2014
Romih Maruša, 199110.m 100 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
MT, Bratislava, Slovaška, 26.01.2014
Ferle Klavdij, 198910.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2014 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR (Izredno podaljšanje)
MT, Andorf, Avstrija, 09.08.2014
Možič Nastja, 199710.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Amsterdam, Nizozemska, 24.05.2014
Grunfeld Kristian, 199610.m ekipno Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
GRDADOLNIK Bor, 199610.m ekipno Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Čebron Žan, 199210.m ekipno Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Vrhunec Enej, 199610.m ekipno Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Zupan Jaka, 199610.m ekipno Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Bratislava, Slovaška, 01.02.2015
Mljač Brina, 199311.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Amsterdam, Nizozemska, 24.05.2014
ROBAVS Anja, 198912.m ekipno Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Praprotnik Zala, 197812.m ekipno Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Todić Valerija, 199712.m ekipno Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Vaupot Tina, 199712.m ekipno Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
UDOVČ Kristina, 199712.m ekipno Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Race Petra, 197512.m ekipno Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Istanbul, Turčija, 21.02.2015
KONČINA Luka, 199412.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Bratislava, Slovaška, 01.02.2015
Lenardič Ajda, 199612.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Dunaj, Avstrija, 14.02.2015
Verbošt Tadej, 199213.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK POLJANE, MARIBOR
MT, Bratislava, Slovaška, 01.02.2015
Grizold Atina, 199613.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK RAVNE, RAVNE NA KOROŠKEM
Robida Blaž, 199714.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
Ramšak Lea, 199714.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK RAVNE, RAVNE NA KOROŠKEM
MT, Podgorica, Črna Gora, 26.10.2014
Petrovčič Robert, 195814.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK PIVKA, PIVKA
MT, Dunaj, Avstrija, 14.02.2015
Glavič Tine, 199715.m 800m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK SLOVENJ GRADEC, SLOVENJ GRADEC
MT, Dunaj, Avstrija, 31.01.2015
Rojnik Ina, 199715.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
MT, Andorf, Avstrija, 09.08.2014
Glinšek Alekseja, 199716.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Bratislava, Slovaška, 01.02.2015
Tivadar Matej, 198916.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
MT, Istanbul, Turčija, 16.11.2014
Supić Vanja, 196916.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK POLJANE, MARIBOR
MT, Andorf, Avstrija, 09.08.2014
Kljajič Ana, 199617.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Bratislava, Slovaška, 01.02.2015
Lepej Tjaša, 199917.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK SLOVENJ GRADEC, SLOVENJ GRADEC
MT, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
Jenčič Boštjan, 199017.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
Peperko Maja, 198617.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
MT, Dunaj, Avstrija, 31.01.2015
Česnik Tina, 199918.m 800m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
MT, Bratislava, Slovaška, 01.02.2015
Pogorevc Jaka, 199819.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK SLOVENJ GRADEC, SLOVENJ GRADEC
MT, Dunaj, Avstrija, 08.02.2014
Bezjak Nika, 199820.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2014 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR (Izredno podaljšanje)
MT, Dunaj, Avstrija, 14.02.2015
Grahovac Gregor, 200020.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
MT, Bratislava, Slovaška, 01.02.2015
Šorn Anže, 199620.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Žerjav Luka, 199820.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
Kordež Mitja, 200121.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK SLOVENJ GRADEC, SLOVENJ GRADEC
MT, Dunaj, Avstrija, 31.01.2015
Kladnik Barbara, 199921.m 800m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
MT, Linz, Avstrija, 19.04.2015
Ocepek Martin, 198821.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK DOMŽALE, DOMŽALE
MT, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
Tratnik Marko, 198622.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Milano, Italija, 12.04.2015
Kotnik Robert, 197522.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
MT, Bratislava, Slovaška, 26.01.2014
Kapl Simona, 199124.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2014 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR (Izredno podaljšanje)
MT, Dunaj, Avstrija, 31.01.2015
Moretti Ahac, 199524.m 200m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK KRKA, NOVO MESTO
MT, Dunaj, Avstrija, 14.02.2015
Omulec Matic, 199325.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK POLJANE, MARIBOR
MT, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2014
Janjatovič Mirko, 197126.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   KGT PAPEŽ, KAMNIK
MT, Andorf, Avstrija, 09.08.2014
Kovše Vanesa, 199827.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Dunaj, Avstrija, 31.01.2015
POŽES Aljaž, 198727.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
Tršan Vid Jakob, 198729.m 800m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Istanbul, Turčija, 16.11.2014
Meden Sašo, 196838.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK POLJANE, MARIBOR
MT, Rotterdam, Nizozemska, 12.04.2015
Rakušček Katja, 197038.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   ŠD TABOR ŽIRI, ŽIRI
MT, Berlin, Nemčija, 28.09.2014
Javornik Helena, 196640.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Linz, Avstrija, 19.04.2015
Pečnik Sašo, 198549.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Berlin, Nemčija, 28.09.2014
Kejžar Roman, 196650.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Eindhoven, Nizozemska, 12.10.2014
Žontar Aleš, 198251.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Amsterdam, Nizozemska, 19.10.2014
Radoš Barbara, 197052.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Milano, Italija, 12.04.2015
Bedrač Leon, 198455.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Eindhoven, Nizozemska, 12.10.2014
Schaubach Matevž, 197959.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Magdič Danilo, 198267.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK ORMOŽ, ORMOŽ
MT, Berlin, Nemčija, 28.09.2014
Aljančič Nataša, 1969123.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK DOMŽALE, DOMŽALE
MT, Amsterdam, Nizozemska, 19.10.2014
Povoden Dejan, 1977165.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Šalamun Igor, 1965396.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Berlin, Nemčija, 28.09.2014
Poljanšek Matej, 1971774.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   ŠD TABOR ŽIRI, ŽIRI
MT, Milano, Italija, 12.04.2015
PAVLIČ Jože, 1974971.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, RADOVLJICA
MT, Berlin, Nemčija, 28.09.2014
KASTELIC Peter, 19831010.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK DOMŽALE, DOMŽALE
MT, Amsterdam, Nizozemska, 19.10.2014
Selinšek Maksimiljan, 19621358.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Zupančič Rajko, 19463035.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, New York, Združene države Amerike, 02.11.2014
Pucelj Boštjan, 19793435.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK KRKA, NOVO MESTO
MEDNARODNI RAZRED
SI, Mersin, Turčija, 26.06.2013 - 29.06.2013
Kolarič Nina, 19862.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2015   AK PTUJ, PTUJ
TVN 2, Zagreb, Hrvaška, 02.09.2014 - 05.09.2014
Rudolf Žan, 19934.m 800 m Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
SRL, 01.01.2014 - 31.12.2014
Ratej Martina, 19816.m kopje Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2017   AD KLADIVAR, CELJE
EP, Zurich, Švica, 12.08.2014 - 17.08.2014
VUKMIROVIĆ Snežana, 19827.m troskok Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Kranjc Matija, 19848.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2016   AD MASS, LJUBLJANA
SRL, 01.01.2014 - 31.12.2014
Šutej Tina, 198822-32.m palica Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2017   AD MASS, LJUBLJANA
SRL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Prezelj Rožle, 197927-40.m višina Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AK KRANJ, KRANJ
SRL, 01.01.2012 - 31.12.2012
ŠESTAK Marija, 197938.m troskok Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA (Izredno podaljšanje)
SRL, 01.01.2014 - 31.12.2014
DJORDJEVIČ Nina, 198842-44.m daljina Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK VELENJE, VELENJE
MIŠMAŠ Maruša, 199445.m 3000 m zapreke Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Tomić Marina, 198345-47.m 100 m ovire Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AD KLADIVAR, CELJE
Špiler Barbara, 199256.m kladivo Obd. kat.: od 01.02.2015 do 31.01.2016   AK BREŽICE, BREŽICE
SRL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Roman Sonja, 197963.m 1500 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MLADINSKI RAZRED
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 12.07.2014 - 13.07.2014
Hentak Melani, 19951.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK PTUJ, PTUJ
Brecl Simon, 19951.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
PLAZNIK Maja, 19981.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
ml.čl. DP, Celje, Slovenija, 02.08.2014 - 03.08.2014
Šbull Dominik, 19921.m višina Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK POLJANE, MARIBOR
ml.ml. DPP, Ljubljana, Slovenija, 11.05.2014
Ocvirk Tija, 20001.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Čop Nastja, 19971.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
ŠMID Anja Neža, 19971.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
Strgaršek Kaja, 19971.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Podgoršek Peter, 20001.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Kokalj Jan, 19971.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Kumprej Leon, 19971.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Trapečar Anže, 19971.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK DOMŽALE, DOMŽALE
Škoda Tilen, 19971.m kladivo Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Ptuj, Slovenija, 17.05.2014 - 18.05.2014
Štante Kaja, 19971.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Pivk Eva, 19971.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
Mlakar Mitja, 19981.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
Kovačič Matic, 19981.m višina Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK BREŽICE, BREŽICE
Čanadi Eva, 20001.m hoja 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK KOPER, KOPER
BOSIL Tara Patricija, 19971.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Sotošek Sara, 19981.m troskok Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
ml. DP, Linz, Avstrija, 08.02.2015
Ferle Nejc, 19971.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Ahtik Zala, 19991.m 800m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
Pavlič Hren Nina, 19991.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK DOMŽALE, DOMŽALE
GOŠEK Karin, 20001.m 3000m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK SEVNICA, SEVNICA
ml.ml. DP, Slovenska Bistrica, Slovenija, 15.02.2015
Bratanič Nejc, 19981.m krogla - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK BREŽICE, BREŽICE
ml.ml. DP, Ptuj, Slovenija, 28.02.2015
Kozina Anže, 19991.m kopje Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   ŠD NAKLO, NAKLO
Lampret Urška, 19991.m disk Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
Miklavčič Andreja, 19981.m kopje Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK GORICA, NOVA GORICA
st.ml. DP, Domžale, Slovenija, 21.03.2015
Lokar Jan, 19961.m kladivo Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK BREŽICE, BREŽICE
st.ml. DP, Celje, Slovenija, 07.02.2015
Leban Enej, 19961.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK GORICA, NOVA GORICA
Luxa Axel, 19971.m višina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Tičar Ambrož, 19961.m palica - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK BREŽICE, BREŽICE
ml.ml. DP, Celje, Slovenija, 31.01.2015
Omeradžič Sandi, 19981.m 60 m ovire - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
Pavlovič Grega, 19981.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK PTUJ, PTUJ
Renner Rok, 19991.m daljina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
Zaveršnik Gašper, 19981.m troskok - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
UDE Nika, 20001.m troskok - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 12.07.2014 - 13.07.2014
Bozovičar Irenej, 19952.m disk Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, RADOVLJICA
Cebek Aneli, 19952.m 5000 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
Jug Tina, 19962.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Rakuš Tomaž, 19952.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK PTUJ, PTUJ
Koren Denis, 19952.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Vodeb Miha, 19962.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK BREŽICE, BREŽICE
ml.čl. DP, Celje, Slovenija, 02.08.2014 - 03.08.2014
Veselič Uroš, 19932.m višina Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK POLJANE, MARIBOR
Klampfer Andrej, 19932.m disk Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK POLJANE, MARIBOR
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Radmilovič Katja, 19952.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2015   AK POLJANE, MARIBOR (Izredno podaljšanje)
ml.ml. DPP, Ljubljana, Slovenija, 11.05.2014
Požun Sabina, 19972.m disk Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
Jagodnik Lara, 19982.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
Perpar Tjaša, 19982.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
OREHEK Karmen, 19972.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
Križan Tjaša, 20002.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK POLJANE, MARIBOR
Šimec Jernej, 19972.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
Štukelj Žan, 19972.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK KRKA, NOVO MESTO
Trebše Gašper, 19972.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK KOPER, KOPER
Živkovič Marko, 19982.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK KRKA, NOVO MESTO
Nežmah Val, 19972.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
Komel Dan, 19992.m kladivo Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Ptuj, Slovenija, 17.05.2014 - 18.05.2014
Naglič Neža, 19992.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
Loparnik Ema, 19972.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
Sirc Tjaša, 19972.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
Zupin Agata, 19982.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ATLETSKO DRUŠTVO KAMNIK, KAMNIK
Lukan Klara, 20002.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK ŠENTJERNEJ, ŠENTJERNEJ
Rutar Vika, 19972.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Modic Nastja, 19992.m palica Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK BREŽICE, BREŽICE
Kovač Miha, 19982.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK PTUJ, PTUJ
AMON Ambrož, 19982.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK ŠENTJUR, ŠENTJUR
Intihar Marulc Ana, 20002.m hoja 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Vauhnik Lana, 20002.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, RADOVLJICA
Praprotnik Malej Trina, 19992.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, RADOVLJICA
Plevčak Miha, 19982.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
ml. DP, Linz, Avstrija, 08.02.2015
PLAZNIK Anja, 19962.m 800m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
Krajnc Zagrušovcem Ana, 19992.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
ml.ml. DP, Slovenska Bistrica, Slovenija, 15.02.2015
Šnajder Gregor, 19982.m krogla - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK DOMŽALE, DOMŽALE
st.ml. DP, Slovenska Bistrica, Slovenija, 15.02.2015
Mesiček Robin, 19962.m krogla - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK POLJANE, MARIBOR
ml.ml. DP, Ptuj, Slovenija, 28.02.2015
Pintarič Klemen, 19992.m kopje Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   ŠD NAKLO, NAKLO
Lap Liza, 19992.m disk Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Šinko Nina, 19992.m kopje Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
st.ml. DP, Domžale, Slovenija, 21.03.2015
Pustavrh Jan, 19962.m kladivo Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK BREŽICE, BREŽICE
Urbanč Nina, 19972.m kladivo Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK BREŽICE, BREŽICE
Uranič Miha, 19962.m kopje Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
Peternel Marcel, 19962.m disk Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, RADOVLJICA
Gornik Živa, 19962.m disk Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Celje, Slovenija, 07.02.2015
Fefer Jaka, 19962.m višina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Pučko Taj, 19962.m troskok - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK POLJANE, MARIBOR
Predalič Miha, 19972.m palica - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK OLIMPIJA, LJUBLJANA
Okorn Nadja, 19972.m 60 m ovire - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Pepelnak Eva, 20002.m daljina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KLADIVAR, CELJE
ml.ml. DP, Celje, Slovenija, 31.01.2015
Stankovič Samo, 19982.m 60 m ovire - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
Skok Aljoša, 20002.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
Metelko Egon, 19982.m daljina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK BREŽICE, BREŽICE
Medved Tim, 19992.m višina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK BREŽICE, BREŽICE
Šuligoj Tine, 19992.m troskok - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK GORICA, NOVA GORICA
Železnik Tjaša, 19992.m 60 m ovire - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   ŠD VRHNIKA, VRHNIKA
Ščančar Tami, 20002.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
Plankar Nika, 20002.m višina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK BREŽICE, BREŽICE
Rahne Petra, 19982.m daljina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
Jamnik Eva, 19982.m troskok - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 12.07.2014 - 13.07.2014
Ramšak Nina, 19963.m disk Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Berlot Maruša, 19963.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK VELENJE, VELENJE
Repolusk Julija, 19973.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK VELENJE, VELENJE
Brlek Aljaž, 19953.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK PTUJ, PTUJ
Celec Nino, 19973.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
MAJCEN Matjaž, 19963.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
ml.ml. DPP, Ljubljana, Slovenija, 11.05.2014
Noner Ana, 19973.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   KAŠ SLOVENSKE KONJICE, SLOVENSKE KONJICE
Guštin Tina, 19973.m troskok Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ŠD DOLENJSKE TOPLICE, DOLENJSKE TOPLICE
Trajkovič Gala, 19983.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
Kmet Saša, 19983.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK KRKA, NOVO MESTO
Obal Izza, 20003.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ŠD VRHNIKA, VRHNIKA
Kofol Jaka, 19973.m troskok Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, RADOVLJICA
Kostanjšek Timotej, 19973.m višina Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK BREŽICE, BREŽICE
Mlakar Primož, 19983.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK BREŽICE, BREŽICE
ml.ml. DP, Ptuj, Slovenija, 17.05.2014 - 18.05.2014
Kramer Vid, 19973.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KLADIVAR, CELJE
Kar Nika, 19983.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
Subašič Dino, 19993.m troskok Obd. kat.: od 01.10.2014 do 30.09.2015   AK VELENJE, VELENJE
ml. DP, Linz, Avstrija, 08.02.2015
Jamnik Jan, 19963.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
Marš Domen, 19973.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
Kašnik Vesna, 19963.m 3000m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK VELENJE, VELENJE
st.ml. DP, Slovenska Bistrica, Slovenija, 15.02.2015
Fortič Tilen, 19963.m krogla - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK POLJANE, MARIBOR
ml.ml. DP, Ptuj, Slovenija, 28.02.2015
Nahberger Boštjan, 19983.m kopje Obd. kat.: od 01.06.2015 do 31.05.2016   AK PTUJ, PTUJ
st.ml. DP, Domžale, Slovenija, 21.03.2015