Seznam kategoriziranih športnikov

Pregled kategoriziranih športnikov
Športno društvo:
Športnik:

AKVATLON
DRŽAVNI RAZRED
SP, London, Slovenija, 12.09.2013 - 15.09.2013
MEDEN Matija, 19933.m šprint Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   TK TRISPORT KAMNIK, KAMNIK
MLADINSKI RAZRED
ml. SP, London, Velika Britanija, 12.09.2013 - 15.09.2013
Kaplan Jaka, 19965.m šprint Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   TK RIBNICA, RIBNICA
ALPSKO SMUČANJE - GLUHI
MEDNARODNI RAZRED
SP, Nesselwang, Nemčija, 24.02.2013 - 02.03.2013
DREV Anja, 19974.m Downhill - gluhi Obd. kat.: od 01.10.2013 do 31.05.2015   MDGN VLENJE, VELENJE
ATLETIKA - CESTNI TEK
DRŽAVNI RAZRED
MT, Ljubljana, Slovenija, 27.10.2013
Krevs Mitja, 19891.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD KLADIVAR, CELJE
DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 20.10.2013
Roman Sonja, 19791.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
DP, Radenci, Slovenija, 18.05.2013
Kosovelj Mateja, 19881.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD NANOS, VIPAVA
Kosovelj Mitja, 19842.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   KGT PAPEŽ, KAMNIK
MT, Ljubljana, Slovenija, 27.10.2013
Grandovec Mojca, 19802.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Trieste, Italija, 05.05.2013
FORTIN Aleksandra, 19722.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD NANOS, VIPAVA
DP, Radenci, Slovenija, 18.05.2013
Krkoč Lucija, 19882.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Novi Sad, Srbija, 24.03.2013
Supić Vanja, 19693.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK POLJANE, MARIBOR
DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 20.10.2013
Kosmač Anton, 19763.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD ŠTAJERSKA, od 00.00.0000 , NI PODATKA
DP, Radenci, Slovenija, 18.05.2013
Kotnik Robert, 19753.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
MT, Ljubljana, Slovenija, 27.10.2013
Čačilo Tina, 19903.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
DP, Radenci, Slovenija, 18.05.2013
Mlinar Mateja, 19913.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK VELENJE, VELENJE
MT, Ljubljana, Slovenija, 27.10.2013
Jereb Urban, 19934.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
Praprotnik Zala, 19784.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Jeza Matej, 19915.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK PTUJ, PTUJ
Černič Barbara, 19876.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Zagreb, Hrvaška, 13.10.2013
Javornik Helena, 19669.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Grad Blaž, 19899.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Ljubljana, Slovenija, 27.10.2013
BOŽIČ Anže, 199410.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
MT, Radenci, Slovenija, 18.05.2013
Kejžar Roman, 196610.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Medved Andrej, 198511.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK DOMŽALE, DOMŽALE
MT, Trieste, Italija, 05.05.2013
Janjatovič Mirko, 197111.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   KGT PAPEŽ, KAMNIK
MT, Zagreb, Hrvaška, 13.10.2013
Rihtarič David, 197912.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Pliberšek Barbara, 198412.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
MT, Novi Sad, Srbija, 24.03.2013
Meden Sašo, 196812.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK POLJANE, MARIBOR
MT, Zagreb, Hrvaška, 13.10.2013
Kmetič Branko, 197213.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Schaubach Matevž, 197921.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Linz, Avstrija, 21.04.2013
Novak Gašper, 197722.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Trieste, Italija, 05.05.2013
Hvala Valter, 196841.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Zagreb, Hrvaška, 13.10.2013
Mikuž Robert, 197650.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠPORTNO DRUŠTVO TEK JE LEK, LOGATEC
MT, Graz, Avstrija, 13.10.2013
Škodnik Jože, 197651.m polmaraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD KLADIVAR, CELJE
MT, Antalya, Turčija, 03.03.2013
Ribič Biljana, 1964128.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Ferrara, Italija, 24.03.2013
Bezjak Aleš, 1980140.m polmaraton Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK PTUJ, PTUJ
MLADINSKI RAZRED
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 20.10.2013
Glavič Tine, 19971.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK SLOVENJ GRADEC, SLOVENJ GRADEC
ml. DP, Radenci, Slovenija, 18.05.2013
Lapajne Jošt, 19941.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   KGT PAPEŽ, KAMNIK
st.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 20.10.2013
Samide Jan, 19941.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD OLIMPIK, RADOVLJICA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 20.10.2013
Lazar Nejc, 19962.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠD TABOR ŽIRI, ŽIRI
ml. DP, Radenci, Slovenija, 18.05.2013
ZUPAN Anže, 19942.m polmaraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   KGT PAPEŽ, KAMNIK
st.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 20.10.2013
Verbošt Gregor, 19942.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 20.10.2013
Kokalj Jan, 19973.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD KLADIVAR, CELJE
st.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 20.10.2013
Kramer Jan, 19943.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK VELENJE, VELENJE
Dolar Kevin, 19954.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK VELENJE, VELENJE
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 20.10.2013
Begič David, 19974.m 10000 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK VELENJE, VELENJE
ATLETIKA - GORSKI TEK
DRŽAVNI RAZRED
DPP, 19.05.2013 - 05.10.2013
Bregar Gašper, 19901.m gor/dol - skupno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
DP, Podbrdo, Slovenija, 15.06.2013
Zupančič Marjan, 19711.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   KGT PAPEŽ, KAMNIK
DP, Železniki, Slovenija, 02.06.2013
Krkoč Lucija, 19882.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   ŠD NANOS, VIPAVA
DP, Podbrdo, Slovenija, 15.06.2013
Štendler Martin, 19743.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
DP, Gore nad Idrijo, Slovenija, 18.08.2013
Mrak Valerija, 19713.m gor/dol Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD POSOČJE, TOLMIN
Tratnik Marko, 19863.m gor/dol Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Leogang, Avstrija, 15.09.2013
Trobec Urška, 19676.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
MT, Kamniška Bistrica, Slovenija, 28.07.2013
Kermavnar Mojca, 19857.m gor Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK OLIMPIJA, LJUBLJANA
MT, Tacen, Slovenija, 05.10.2013
Kozjek Katja, 19928.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
Bratina Jana, 19879.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Leogang, Avstrija, 15.09.2013
Tušar Mihaela, 196610.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Tacen, Slovenija, 05.10.2013
Race Petra, 197510.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, od 31.12.2014 AD MASS, LJUBLJANA
GODEC Andreja, 197712.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Alič Simon, 197113.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Kamniška Bistrica, Slovenija, 28.07.2013
MIHELIČ Luka, 199215.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   KGT PAPEŽ, KAMNIK
MT, Leogang, Avstrija, 15.09.2013
TRILER Klemen, 197718.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
MT, Tacen, Slovenija, 05.10.2013
Bratina Rok, 199418.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD POSOČJE, od 31.12.2014 KGT PAPEŽ, KAMNIK
ŽONTAR Aleš, 198219.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
MT, Leogang, Avstrija, 15.09.2013
Plaznik Matic, 199322.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
BOŽIČ Anže, 199423.m gor Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
EP, Borovets, Bolgarija, 06.07.2013
KRŠINAR Neja, 199129.m gor Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   KGT PAPEŽ, KAMNIK
SP, Szklarska Poreba, Poljska, 03.08.2013
Zupan Špela, 198736.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   KGT PAPEŽ, KAMNIK
Kramar Bojan, 1964216.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   KGT PAPEŽ, KAMNIK
MEDNARODNI RAZRED
TVN, 02.06.2013 - 05.10.2013
Kosovelj Mateja, 19881.m gor/dol - skupno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   ŠD NANOS, VIPAVA
TVN, Kamniška Bistrica, Slovenija, 28.07.2013
Kuhar Nejc, 19852.m gor Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2015   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, od 31.12.2014 KGT PAPEŽ, KAMNIK
MLADINSKI RAZRED
ml. DPP, 19.05.2013 - 05.10.2013
JESENKO Sara, 19962.m gor/dol - skupno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠD TABOR ŽIRI, ŽIRI
ml. DP, Gore nad Idrijo, Slovenija, 18.08.2013
Trontelj Žiga, 19963.m gor/dol Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
ml. DPP, 19.05.2013 - 05.10.2013
Lapajne Jošt, 19943.m gor/dol - skupno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   KGT PAPEŽ, KAMNIK
ml.ml. MT, Gap, Francija, 07.07.2013
KLEMENČIČ Anita, 199614.m gor/dol Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
Lazar Nejc, 199621.m gor/dol Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD TABOR ŽIRI, ŽIRI
PERSPEKTIVNI RAZRED
ml. EP, Borovets, Bolgarija, 06.07.2013
EINFALT LEA, 19943.m gor Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2015   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
ml. SP, Tirana, Albanija, 11.09.2011
Kozjek Tina, 19933.m gor/dol - ekipno Obd. kat.: od 01.06.2012 do 31.05.2014   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
SVETOVNI RAZRED
SP, Szklarska Poreba, Poljska, 03.08.2013
Kosovelj Mitja, 19841.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2017   KGT PAPEŽ, KAMNIK
ATLETIKA - KROS
DRŽAVNI RAZRED
DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Breznik Jan, 19901.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK VELENJE, VELENJE
Krkoč Lucija, 19881.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   ŠD NANOS, VIPAVA
DP, Tabor v Savinjski dolini, Slovenija, 24.03.2012
Kobe Primož, 19811.m kros Obd. kat.: od 01.06.2012 do 31.05.2014   AK KRKA, NOVO MESTO (Izredno podaljšanje)
DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Preindl Dejan, 19782.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
ADROVIĆ Mateja, 19902.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Zevnik Vid, 19912.m kratki kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, od 31.12.2014 AD KLADIVAR, CELJE
Rihtarič David, 19793.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Zver Aleš, 19933.m kratki kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
MT, Beograd, Srbija, 27.01.2013
Puš Sebastjan, 198022.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
MLADINSKI RAZRED
ml.čl. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Jereb Urban, 19931.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
ml.ml. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
JESENKO Sara, 19961.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   ŠD TABOR ŽIRI, ŽIRI
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Verbošt Gregor, 19941.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
ml.čl. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Martinec Urška, 19931.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
ml.ml. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Grdadolnik Bor, 19961.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Noner Ana, 19972.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   KAŠ SLOVENSKE KONJICE, SLOVENSKE KONJICE
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Pregrat Matjaž, 19952.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
ml.čl. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Puhar Rok, 19922.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, od 31.12.2014 AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Neger Sonja, 19942.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
ml.čl. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Mlinar Mateja, 19912.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK VELENJE, VELENJE
ml.ml. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Ferle Nejc, 19972.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Kramer Jan, 19943.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK VELENJE, VELENJE
ml.ml. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Domjan Doroteja, 19963.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK PTUJ, PTUJ
Grunfeld Kristian, 19963.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Cvek Urban, 19944.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Ciglarič Miha, 19964.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK POLJANE, MARIBOR
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Dolar Kevin, 19955.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK VELENJE, VELENJE
ml.ml. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Krivec Žan, 19965.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Kokalj Jan, 19976.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD KLADIVAR, CELJE
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 16.03.2013
Lapajne Jošt, 19946.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   KGT PAPEŽ, KAMNIK
ml.ml. MT, Beograd, Srbija, 27.01.2013
Pugelj Rok, 199710.m kros Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
PERSPEKTIVNI RAZRED
ml. EP, Beograd, Srbija, 08.12.2013
Mišmaš Maruša, 19943.m kros Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
ATLETIKA - STADIONSKA
DRŽAVNI RAZRED
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
POLJANEC Andrej, 19841.m palica Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
VODOVNIK Miroslav, 19771.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
Zlatnar Damjan, 19771.m 110 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Smonkar Jerneja, 19921.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK VELENJE, VELENJE
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Breznik Jan, 19901.m 5000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK VELENJE, VELENJE
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
Batagelj Andrej, 19801.m troskok Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Mustar Eva, 19961.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, od 31.12.2014 AD MASS, LJUBLJANA
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Žumer Kristina, 19801.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
Grandovec Mojca, 19801.m 5000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Veit Sabina, 19851.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Zidar Luka, 19901.m višina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Manfreda Anton, 19811.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
DP, Ljubljana, Slovenija, 27.10.2013
Kosmač Anton, 19761.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD ŠTAJERSKA, od 31.12.2014 AK VELENJE, VELENJE
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
PIRNAT Sebastijan, 19921.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Čehovin Urban, 19931.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK GORICA, NOVA GORICA
Kozan Jošt, 19891.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Hus Špela, 19891.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Krevs Mitja, 19891.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Kokalovič Gregor, 19861.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
MT, Dubnica nad Vahom, Slovaška, 25.05.2013
Trunkelj Gregor, 19871.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
EP - drž.rep., Kaunas, Litva, 22.06.2013 - 23.06.2013
Debevec Kaja, 19961.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Viler Rok, 19861.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD NOVA AURORA, KOPER
Hribar Tadej, 19871.m disk Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
Novak Maruša, 19881.m višina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
DP, Ljubljana, Slovenija, 27.10.2013
Jereb Žana, 19841.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
Dover Danaja, 19961.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
Pleško Nejc, 19921.m kladivo Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   AK OLIMPIJA, LJUBLJANA
Jež Nina, 19951.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
Praprotnik Julija, 19961.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Žumer Jan, 19821.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
Čerič Nejka, 19941.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
MT, Dubnica nad Vahom, Slovaška, 25.05.2013
Lebeničnik Monika, 19921.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
DP, Ptuj, Slovenija, 03.03.2013
Kocjančič Mateja, 19921.m disk Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK KOPER, KOPER
DP, Ljubljana, Slovenija, 16.02.2013
Jovanovič Uroš, 19911.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   ŠD DOLENJSKE TOPLICE, DOLENJSKE TOPLICE
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
OREL Igor, 19902.m 110 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Gradišek Martin, 19862.m troskok Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
Hribaršek Peter, 19922.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK VELENJE, VELENJE
DP, Ljubljana, Slovenija, 16.02.2013
Piculin Luka, 19922.m daljina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK GORICA, NOVA GORICA
MT, Trieste, Italija, 05.05.2013
Kosovelj Mitja, 19842.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   KGT PAPEŽ, KAMNIK
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Marn Blaž, 19932.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK SATLER, od 31.12.2014 ATLETSKI KLUB AS, KRANJ
PAJTLER Laura, 19902.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PTUJ, PTUJ
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
Batagelj Jure, 19822.m palica Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK GORICA, NOVA GORICA
DP, Ptuj, Slovenija, 03.03.2013
Kumek Denis, 19952.m disk Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK DOMŽALE, DOMŽALE
Krajnc Tjaša, 19952.m disk Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK POLJANE, MARIBOR
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Jeza Matej, 19912.m 5000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PTUJ, PTUJ
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
Pokrivač Mateja, 19952.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Štih Matjaž, 19932.m kladivo Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
Avbelj Manca, 19962.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK DOMŽALE, DOMŽALE
DP, Ljubljana, Slovenija, 27.10.2013
Kermavnar Mojca, 19852.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK OLIMPIJA, LJUBLJANA
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
Puhar Rok, 19922.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, od 31.12.2014 AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
DP, Ljubljana, Slovenija, 16.02.2013
Planinc Luka, 19812.m višina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Berčan Sara, 19922.m palica Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   AD MASS, od 00.00.0000 , NI PODATKA
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
Benko Anja, 19952.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Jeras Jernej, 19912.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
DP, Ljubljana, Slovenija, 27.10.2013
Kotnik Robert, 19752.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Tršan Vid Jakob, 19872.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
Belaj Urša, 19922.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
Podlesnik Veronika, 19942.m višina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
Žontar Luka, 19942.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Gornik Živa, 19962.m disk Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
Gorjup Luka, 19862.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
DP, Slovenska Bistrica, Slovenija, 17.02.2013
Pirnat Jože, 19702.m krogla - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK DOMŽALE, DOMŽALE
EP - drž.rep., Kaunas, Litva, 22.06.2013 - 23.06.2013
Pogorevc Maja, 19962.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK SLOVENJ GRADEC, SLOVENJ GRADEC
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
Mlinar Mateja, 19912.m 5000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK VELENJE, VELENJE
DP, Ljubljana, Slovenija, 16.02.2013
Petrovič Maja, 19952.m daljina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
Veselič Uroš, 19932.m višina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK POLJANE, MARIBOR
MT, Trieste, Italija, 05.05.2013
Kosovelj Mateja, 19882.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD NANOS, VIPAVA
DPP, Nova Gorica, Slovenija, 15.06.2013 - 16.06.2013
SITAR Damjan, 19812.m disk Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
LETNAR Bernarda, 19892.m kopje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   AK VELENJE, VELENJE
Vrtačič Nina, 19942.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
DP, Ljubljana, Slovenija, 27.10.2013
Rakušček Katja, 19703.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠD TABOR ŽIRI, ŽIRI
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Brulc Blaž, 19923.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
MT, Dubnica nad Vahom, Slovaška, 25.05.2013
Strgaršek Kaja, 19973.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
DP, Ljubljana, Slovenija, 27.10.2013
ŽONTAR Aleš, 19823.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
MT, Dunaj, Avstrija, 09.02.2013
Neger Sonja, 19943.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
MT, Ljubljana, Slovenija, 13.07.2013
Grad Blaž, 19893.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Strajnar Sara, 19893.m 100 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
DP, Dunaj, Avstrija, 19.01.2013
Macuh Marko, 19873.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
DP, Celje, Slovenija, 27.07.2013 - 28.07.2013
Kazič Mersiha, 19893.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD DOLENJSKE TOPLICE, DOLENJSKE TOPLICE
Gaber Jure, 19943.m 5000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Zver Aleš, 19933.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
DP, Ptuj, Slovenija, 03.03.2013
Teršek Robert, 19703.m kopje Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Dubnica nad Vahom, Slovaška, 25.05.2013
Pušnik Urška, 19974.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Rupar Matej, 19864.m palica Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Cesar Maša, 19914.m palica Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Ljubič Luka, 19884.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Šišmanovič Sanja, 19925.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Kocuvan Martina, 19905.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Siter Saša, 19965.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Rojnik Ina, 19975.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
MT, Bratislava, Slovaška, 27.01.2013
Slejko Tina, 19945.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK GORICA, NOVA GORICA
MT, Dubnica nad Vahom, Slovaška, 25.05.2013
SENIČAR Eva, 19925.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
MT, Split, Hrvaška, 11.05.2013
Bučar Klemen, 19915.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
MT, Bratislava, Slovaška, 27.01.2013
Plazar Patricija, 19915.m 800m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Ljubljana, Slovenija, 13.07.2013
Lenardič Ajda, 19966.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Ogrizek Matic, 19916.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK POLJANE, MARIBOR
Verbošt Gregor, 19946.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Kozan Žan, 19936.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
LINDIČ Matej, 19937.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
MT, Velenje, Slovenija, 04.06.2013
Jureš Tina, 19877.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK POLJANE, MARIBOR
WRITZL Jerneja, 19857.m palica Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Ljubljana, Slovenija, 13.07.2013
Marolt Luka, 19938.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK OLIMPIJA, LJUBLJANA
MT, Dunaj, Avstrija, 09.02.2013
Strajnar Laura, 19939.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Ljubljana, Slovenija, 13.07.2013
VRHUNC Tilen, 19909.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD ŽELEZNIKI, ŽELEZNIKI
MT, Velenje, Slovenija, 04.06.2013
Mihalinec Maja, 19899.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK VELENJE, VELENJE
MT, Ljubljana, Slovenija, 13.07.2013
KAVKA Eva, 19939.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Repnik Tadej, 198910.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
MT, Bratislava, Slovaška, 27.01.2013
Horvat Anita, 199610.m 800m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Velenje, Slovenija, 04.06.2013
Breznikar Jan, 199210.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
MT, Bratislava, Slovaška, 27.01.2013
GRILC Tadej, 199010.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK RAVNE, RAVNE NA KOROŠKEM
MT, Velenje, Slovenija, 04.06.2013
Barundič Nika, 198910.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KOPER, KOPER
MT, Ljubljana, Slovenija, 13.07.2013
Knap Krištof, 199110.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Kovačič Nina, 198410.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK POSTOJNA, od 31.12.2014 AD MASS, LJUBLJANA
Štrok Leon, 199312.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Kodrič Aneja, 199312.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Velenje, Slovenija, 04.06.2013
POŽES Aljaž, 198712.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
Brlek Aljaž, 199512.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PTUJ, PTUJ
MT, Bratislava, Slovaška, 27.01.2013
Glavič Tine, 199713.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK SLOVENJ GRADEC, SLOVENJ GRADEC
Končina Luka, 199413-14.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Velenje, Slovenija, 04.06.2013
Zupanc Anej, 199814.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
MT, Ljubljana, Slovenija, 27.10.2013
KASTELIC Peter, 198314.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK DOMŽALE, DOMŽALE
MT, Ljubljana, Slovenija, 13.07.2013
VERBOŠT Tadej, 199215.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Pisa, Italija, 15.12.2013
Ocepek Martin, 198815.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK DOMŽALE, DOMŽALE
MT, Ljubljana, Slovenija, 27.10.2013
Tratnik Marko, 198615.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠD NANOS, VIPAVA
MT, Budimpešta, Madžarska, 13.10.2013
Supić Vanja, 196917.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK POLJANE, MARIBOR
MT, Regensburg, Nemčija, 08.06.2013
Rozmarič Tomaž, 199317.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
MT, Ljubljana, Slovenija, 13.07.2013
Ferle Klavdij, 198917.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Veber Žiga, 198720.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Bratislava, Slovaška, 27.01.2013
Dežman Gašper, 199521.m 400m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
MT, Ljubljana, Slovenija, 13.07.2013
Stojakovič Boris, 198524.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
MT, Rim, Italija, 17.03.2013
Ferlic Janez, 198131.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   ŠD BRIGITA BUKOVEC, LJUBLJANA
MT, Dunaj, Avstrija, 29.01.2013
Omulec Matic, 199336.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK POLJANE, MARIBOR
Trofenik David, 199139.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK POLJANE, MARIBOR
OI, London, Velika Britanija, 03.08.2012 - 12.08.2012
Kobe Primož, 198146.m maraton Obd. kat.: od 01.10.2012 do 30.09.2014   AK KRKA, NOVO MESTO (Izredno podaljšanje)
MT, Antalya, Turčija, 03.03.2013
Ribič Renato, 196788.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MT, Rim, Italija, 17.03.2013
Ivančič Bernardica, 1960253.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK ORMOŽ, ORMOŽ
MT, Berlin, Nemčija, 29.09.2013
Bratuša Marko, 1988255.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK ORMOŽ, ORMOŽ
MT, Rim, Italija, 17.03.2013
Cerkovnik Matej, 1971332.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD BLED, BLED
MT, Amsterdam, Nizozemska, 20.10.2013
Omersa Lea, 1958609.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK KRANJ, KRANJ
MT, Boston, Združene države Amerike, 15.04.2013
Fabjan Matjaž, 1967896.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
MT, Berlin, Nemčija, 29.09.2013
Bolka Anka, 19602208.m maraton Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK KRANJ, KRANJ
MT, Boston, Združene države Amerike, 15.04.2013
Gradišar Dejan, 19763090.m maraton Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
MEDNARODNI RAZRED
SI, Mersin, Turčija, 26.06.2013 - 29.06.2013
Kolarič Nina, 19862.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2015   AK PTUJ, PTUJ
SRL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Rodić Snežana, 19825-8.m troskok Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Ratej Martina, 198116.m kopje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD KLADIVAR, CELJE
SRL, 01.01.2012 - 31.12.2012
Šutej Tina, 198819-23.m palica Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
SRL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Prezelj Rožle, 197927-40.m višina Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AK KRANJ, KRANJ
Špiler Barbara, 199228.m kladivo Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AK BREŽICE, BREŽICE
SRL, 01.01.2012 - 31.12.2012
ŠESTAK Marija, 197938.m troskok Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
LaRue Brent, 198738-40.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
SRL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Tomić Marina, 198344-45.m 100 m ovire Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD KLADIVAR, CELJE
Kranjc Matija, 198462.m kopje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Roman Sonja, 197963.m 1500 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
MLADINSKI RAZRED
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
CENTRIH Mojca, 19971.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK ŠENTJUR, ŠENTJUR
Ahtik Zala, 19991.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Bedrač Maja, 19991.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PTUJ, PTUJ
ml.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 02.02.2013
Fank Primož, 19961.m 60 m ovire - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Vrhunec Enej, 19961.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Pašič Emil, 19961.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PIVKA, PIVKA
ml.ml. DP, Ravne, Slovenija, 20.04.2013
Noner Ana, 19971.m 5000 m Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   KAŠ SLOVENSKE KONJICE, SLOVENSKE KONJICE
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Bosil Tara, 19971.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
ml.ml. MT, Bressanone, Italija, 18.05.2013 - 19.05.2013
Jereb Luka, 19961.m palica Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Stankovič Matej, 19961.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Džinič Sonja, 19971.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK ŠPELA GROSUPLJE, GROSUPLJE
Kampuš Vid, 19951.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
ml. MT, Leiria, Portugalska, 21.09.2013
Kočevar Tina, 19961.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Končan Nina, 19961.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Čop Nastja, 19971.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Zornada Nejc, 19971.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Zupan Jaka, 19961.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, od 00.00.0000 , NI PODATKA
Loparnik Ema, 19971.m 100 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Kovačič Petra, 19941.m višina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK GORICA, NOVA GORICA
Hrovat Klemen, 19951.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD DOLENJSKE TOPLICE, DOLENJSKE TOPLICE
st.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 09.02.2013
Blažej Aljaž, 19951.m palica - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK GORICA, NOVA GORICA
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Pustavrh Jan, 19961.m kladivo Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK BREŽICE, BREŽICE
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Pivk Eva, 19971.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
ml. MT, Bratislava, Slovaška, 26.01.2013
Cimerman Anja, 19961.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK POLJANE, MARIBOR
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Škerlj Kaja, 19981.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
KASTREVC David Dušan, 19941.m kladivo Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
ml. MT, Leiria, Portugalska, 21.09.2013
Hojč Alenka, 19941.m troskok Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Grdadolnik Bor, 19961.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Rakušček Cene, 19971.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Štante Kaja, 19971.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Hentak Melani, 19952.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PTUJ, PTUJ
ml.ml. DPP, Celje, Slovenija, 05.10.2013 - 06.10.2013
Vodeb Miha, 19962.m osmeroboj Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK BREŽICE, BREŽICE
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Petrovič Jerca, 19962.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD DOLENJSKE TOPLICE, DOLENJSKE TOPLICE
PLAZNIK Anja, 19962.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Klincov Tija, 19972.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, RADOVLJICA
ml.čl. DP, Koper, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Peloz Aleš, 19932.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK GORICA, NOVA GORICA
ml.ml. DPP, Celje, Slovenija, 05.10.2013 - 06.10.2013
Vaupot Tina, 19972.m sedmeroboj Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Kudič Elvis, 19962.m 110 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD BLED, od 31.12.2014 ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, RADOVLJICA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Perko Rene, 19962.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK POLJANE, MARIBOR
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Mesiček Robin, 19962.m disk Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK POLJANE, MARIBOR
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Drevenšek Mark, 19962.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PTUJ, PTUJ
Klemenčič Klemen, 19962.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
Murn Blaž, 19962.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
Kovše Gregor Karli, 19962.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Naglič Neža, 19992.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Uranič Miha, 19962.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Podlogar Monika, 19982.m višina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
Požun Sabina, 19972.m kladivo Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
Praprotnik Malej Trina, 19992.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, RADOVLJICA
ml.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 02.02.2013
Repinc Tilen, 19962.m višina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Repolusk Julija, 19972.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK VELENJE, VELENJE
Škoda Tilen, 19972.m kladivo Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Česnik Tina, 19992.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK RAVNE, RAVNE NA KOROŠKEM
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Golja Katja, 19962.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, RADOVLJICA
st.ml. DP, Slovenska Bistrica, Slovenija, 17.02.2013
Gverić Maja, 19952.m krogla - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK KOPER, KOPER
st.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 09.02.2013
Zupanc Tilen, 19952.m višina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Slovenska Bistrica, Slovenija, 17.02.2013
Ljubec Rene, 19952.m krogla - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
ml.ml. DP, Ptuj, Slovenija, 03.03.2013
Lokar Jan, 19962.m kladivo Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK BREŽICE, BREŽICE
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Bezjak Jan, 19972.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PTUJ, PTUJ
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Bizjak Neža, 19962.m palica Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, od 31.12.2014 AK OLIMPIJA, LJUBLJANA
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Marš Domen, 19972.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Koren Denis, 19952.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Kramer Jan, 19942.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK VELENJE, VELENJE
ml.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 02.02.2013
Paulin Tjaš, 19962.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
JESENKO Sara, 19962.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD TABOR ŽIRI, ŽIRI
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Ljubi Karla, 19962.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Potočar Tjaša, 19972.m 100 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
Jan Martina, 19962.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Šilar Aleš, 19952.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Pavlin Lea, 19972.m troskok Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD DOLENJSKE TOPLICE, DOLENJSKE TOPLICE
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Sirc Tjaša, 19972.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Fefer Jaka, 19962.m višina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
ml.čl. DP, Koper, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Blažej Maja, 19922.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK GORICA, NOVA GORICA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Gril Lara, 19962.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Godnič Matic, 19962.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Brus Žan, 19942.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK POLJANE, MARIBOR
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Domjan Doroteja, 19962.m 200 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   AK PTUJ, PTUJ
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Radmilovič Katja, 19952.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK POLJANE, MARIBOR
Janežič Lara, 19952.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ATLETSKI KLUB MEDVODE, MEDVODE
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
KOVAČ MIHA, 19982.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PTUJ, PTUJ
Trelc Simon, 19982.m 4x300 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Ferle Nejc, 19972.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
Marčič Jernej, 19972.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD VRHNIKA, od 31.12.2014 AD KRONOS, LJUBLJANA
ml. MT, Bratislava, Slovaška, 26.01.2013
Mladič Iztok, 19962.m 60 m ovire - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Grunfeld Kristian, 19962.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Medic Luka, 19962.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PTUJ, PTUJ
Pavlovič Grega, 19983.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PTUJ, PTUJ
Pavlič Hren Nina, 19993.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK DOMŽALE, DOMŽALE
ml.ml. DPP, Celje, Slovenija, 05.10.2013 - 06.10.2013
Možina Nejc, 19963.m osmeroboj Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Kumprej Leon, 19973.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Ramšak Nina, 19963.m disk Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
Siročič Aljaž, 19963.m troskok Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD DOLENJSKE TOPLICE, DOLENJSKE TOPLICE
ml. MT, Bratislava, Slovaška, 26.01.2013
Velkner Primož, 19973.m daljina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
ŠMID Anja Neža, 19973.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Trontelj Žiga, 19963.m 3000 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
Urbanč Nina, 19973.m kladivo Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK BREŽICE, BREŽICE
Trapečar Anže, 19973.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK DOMŽALE, DOMŽALE
Mramor Blaž, 19973.m višina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Kramer Vid, 19973.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
st.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 09.02.2013
Smerke Tadej, 19953.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Jamnik Jan, 19963.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
Marić Dejan, 19973.m disk Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, RADOVLJICA
st.ml. DP, Domžale, Slovenija, 10.03.2013
Bozovičar Irenej, 19953.m disk Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, RADOVLJICA
ml. MT, Brno, Češka, 21.09.2013
Luxa Axel, 19973.m višina Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
ml. DP, Dunaj, Avstrija, 19.01.2013
Krivec Žan, 19963.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD KLADIVAR, CELJE
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Zalokar Lucijan, 19953.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Ljubič Leon, 19963.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 02.02.2013
Okorn Nika, 19973.m 60 m ovire - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Zaletel Živa, 19963.m 4x100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KRONOS, LJUBLJANA
Zevnik Klara, 19963.m 100 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK BREŽICE, od 31.12.2014 AD KLADIVAR, CELJE
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Bratuša Špendl Lara Larisa, 19943.m disk Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
ml.ml. DPP, Ptuj, Slovenija, 31.08.2013
MAJCEN Matjaž, 19963.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Sotošek Sara, 19983.m troskok Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Berlot Maruša, 19963.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK VELENJE, VELENJE
ml.ml. DP, Maribor, Slovenija, 23.06.2012 - 24.06.2012
Maver Maja, 19963.m 100 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2012 do 30.09.2014   AK POLJANE, MARIBOR (Izredno podaljšanje)
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
BUCIK Tjaša, 19963.m troskok Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK GORICA, NOVA GORICA
ml.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 02.02.2013
Guštin Tina, 19973.m troskok - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   ŠD DOLENJSKE TOPLICE, DOLENJSKE TOPLICE
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Celec Nino, 19973.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PANVITA, MURSKA SOBOTA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Doberšek Urška, 19983.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK SLOVENJ GRADEC, SLOVENJ GRADEC
st.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 09.02.2013
Makovec Armin, 19954.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK GORICA, NOVA GORICA
ml.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 02.02.2013
Nuhanovič Alen, 19974.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK POSTOJNA, od 31.12.2014 AD MASS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Pušnik Barbara, 19984.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
ml. MT, Brno, Češka, 21.09.2013
Džambić Emrah, 19954.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Ponikvar Nika, 19994.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ATLETSKI KLUB RADOVLJICA, RADOVLJICA
ml. DP, Dunaj, Avstrija, 19.01.2013
Pregrat Matjaž, 19954.m 1500 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
ml. MT, Leiria, Portugalska, 21.09.2013
Udovč Kristina, 19964.m kopje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Vogrin Ksenija, 19964.m krogla Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK POLJANE, MARIBOR
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Živkovič Dušan, 19944.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Leban Enej, 19964.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK GORICA, NOVA GORICA
ml.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 02.02.2013
KRAŠEVAC Urša, 19974.m daljina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Robida Blaž, 19974.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK VELENJE, VELENJE
ml. MT, Leiria, Portugalska, 21.09.2013
Hladnik Gaja, 19954.m palica Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
Krošelj Klara, 19944.m 3000 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
ml. MT, Praga, Češka, 03.07.2013
Mihelič Katja, 19954.m kopje Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
ml. MT, Brno, Češka, 21.09.2013
Predalič Miha, 19974.m palica Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, od 00.00.0000 , NI PODATKA
Vodeb Jakob Janez, 19954.m 4x400 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
PLAZNIK Maja, 19984.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA, LJUBLJANA
Trajkovič Staša, 19964.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
Pristavec Maja, 19964.m 100 m ovire Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD BLED, BLED
Železnik Ketiš Vid, 19974.m daljina Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
ml. MT, Leiria, Portugalska, 21.09.2013
Lovšin Kaja, 19974.m 1500 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Rebernik Dorotea, 19944.m 400 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
ml.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 02.02.2013
KRULJAC Ina, 19964-5.m višina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD KLADIVAR, CELJE
ml. MT, Bratislava, Slovaška, 26.01.2013
Bezjak Nika, 19985.m 800m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Pintar Nuša, 19975.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD KLADIVAR, CELJE
ml. MT, Praga, Češka, 03.07.2013
Cvek Urban, 19945.m 3000 m zapreke Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Brecl Simon, 19955.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   KAŠ SLOVENSKE KONJICE, od 31.12.2014 AD KLADIVAR, CELJE
Lajhar Eva, 19995.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   KAŠ SLOVENSKE KONJICE, od 31.12.2014 AD KLADIVAR, CELJE
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Tomažič Kaja, 19975.m 800 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KOPER, KOPER
ml. MT, Brno, Češka, 21.09.2013
Balantič Rok, 19975.m kopje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
Kašnik Vesna, 19965.m 1500 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK VELENJE, VELENJE
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Moretti Ahac, 19955.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK KRKA, NOVO MESTO
Vaner Iva, 19945.m 200 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK POLJANE, MARIBOR
ml. MT, Bratislava, Slovaška, 26.01.2013
Vasilič Ajda, 19996.m 4x200m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
ml. MT, Brno, Češka, 21.09.2013
Medvešek Grega, 19976.m daljina Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. DP, Slovenj Gradec, Slovenija, 29.06.2013 - 30.06.2013
BUH Aleksander, 19986.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, LJUBLJANA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Pahor Tadej, 19946.m 100 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK GORICA, NOVA GORICA
st.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 09.02.2013
Mlinar Rok, 19956.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   ATLETSKI KLUB ŽALEC, ŽALEC
ml.ml. DP, Ljubljana, Slovenija, 02.02.2013
Podbevšek Tea, 19986.m daljina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   ATLETSKO DRUŠTVO AS, DOMŽALE
ml. MT, Praga, Češka, 03.07.2013
Pogorelčnik Tina, 19976.m palica Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AD MASS, od 31.12.2014 AK OLIMPIJA, LJUBLJANA
st.ml. DP, Maribor, Slovenija, 06.07.2013 - 07.07.2013
Enci Tadej, 19946.m 400 m Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK VELENJE, VELENJE
ml. MT, Bratislava, Slovaška, 26.01.2013
Lukas Tjaša, 19976.m daljina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Zavec Nadja, 19978.m daljina - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Gomilšek Samo, 199715.m 800m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Glinšek Alekseja, 199716.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Kljajič Ana, 199623.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Možič Nastja, 199726.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Vogrin Martin, 199648.m 60 m - dvorana Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK POLJANE, MARIBOR
PERSPEKTIVNI RAZRED
ml. ERL, 01.01.2012 - 31.12.2012
Muhar Jaka, 19931.m kopje Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AK SATLER, od 31.12.2014 ATLETSKI KLUB AS, KRANJ
Rudolf Žan, 19932.m 800 m Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
ml. SRL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Mišmaš Maruša, 19943.m 3000 m zapreke Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. SRL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Muhar Matija, 19963.m kopje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AK SATLER, od 31.12.2014 ATLETSKI KLUB AS, KRANJ
ml. ERL, 01.01.2012 - 31.12.2012
Renner Robert, 19943.m palica Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AD KLADIVAR, CELJE
OFEM, Utrecht, Nizozemska, 14.07.2013 - 19.07.2013
Krošelj Leda, 19973.m palica Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2015   AK BREŽICE, BREŽICE
ml. ERL, 01.01.2012 - 31.12.2012
Lindič Mitja, 19935.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
ml. SRL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Vivod Eva, 19947.m kopje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AK POLJANE, MARIBOR
ml.ml. ERL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Simončič Aneja, 19988.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   ATLETSKI KLUB ŽALEC, ŽALEC
ml.čl. ERL, 01.01.2012 - 31.12.2012
Bratkič Maja, 19918.m troskok Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AK GORICA, NOVA GORICA
ml.ml. ERL, 01.01.2013 - 31.12.2013
LUXA Jan, 19968.m troskok Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. SRL, 01.01.2012 - 31.12.2012
Zof Katja, 19959.m kopje Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
ml.ml. SRL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Domjan Veronika, 19969.m disk Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AK PTUJ, PTUJ
ml. ERL, 01.01.2012 - 31.12.2012
Žulič Jaka, 199310.m disk Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AK KRKA, NOVO MESTO
ml. ERL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Petrač Jan, 199510.m 1500 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. SRL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Pleško Nace, 199611.m krogla Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AK OLIMPIJA, LJUBLJANA
Božič Tina, 199711.m troskok Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
ml. ERL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Trošt Eva, 199412.m 400 m ovire Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
Janežič Luka, 199513.m 400 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD KLADIVAR, CELJE
ml.ml. ERL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Kumek Gabriela, 199614.m kladivo Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AK DOMŽALE, DOMŽALE
ml. ERL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Zupančič Blaž, 199515.m krogla Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
ml.ml. SP, Donjeck, Ukrajina, 10.07.2013 - 14.07.2013
Frelih Žan, 199615.m troskok Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2015   AK TRIGLAV KRANJ, KRANJ
ml. ERL, 01.01.2012 - 31.12.2012
Cimermančič Davorin, 199315.m 3000 m zapreke Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AK KRKA, NOVO MESTO
ml.ml. ERL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Omerzu Lara, 199815-21.m višina Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AK BREŽICE, BREŽICE
ml. ERL, 01.01.2012 - 31.12.2012
Koren Petra, 199317.m troskok Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AD KRONOS, LJUBLJANA
ml. ERL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Štravs Claudia, 199419.m kladivo Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD KRONOS, LJUBLJANA
ml.ml. SRL, 01.01.2013 - 31.12.2013
STANKO Tjaša, 199720.m kopje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AK POLJANE, MARIBOR
ml. ERL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Valič Lovrenc, 199422.m 800 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD MASS, LJUBLJANA
ml.čl. ERL, 01.01.2012 - 31.12.2012
Špiler Marko, 199022.m krogla Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AK BREŽICE, BREŽICE
ml.čl. ERL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Rebernik Liona, 199124.m 400 m Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, MARIBOR
Zevnik Vid, 199125.m 3000 m zapreke Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD ŠTAJERSKA, od 31.12.2014 AD KLADIVAR, CELJE
ml. ERL, 01.01.2012 - 31.12.2012
Šepetavc Manca, 199525.m 100 m ovire Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AD MASS, LJUBLJANA
ml.čl. ERL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Babšek Saša, 199225.m troskok Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AD SLOVENSKA BISTRICA, SLOVENSKA BISTRICA
ml.čl. ERL, 01.01.2012 - 31.12.2012
Černjul Maruša, 199228.m višina Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AD KLADIVAR, CELJE
ml. ERL, 01.01.2013 - 31.12.2013
Sejarič Haris, 199429.m disk Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   AK KOPER, KOPER
ml.čl. ERL, 01.01.2012 - 31.12.2012
Sitar Alja, 199229.m 100 m Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AK DOMŽALE, od 31.12.2014 ATLETSKO DRUŠTVO AS, DOMŽALE
SVETOVNI RAZRED
SP, Moskva, Rusija, 10.08.2013 - 18.08.2013
Kozmus Primož, 19794.m kladivo Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2017   AK BREŽICE, BREŽICE
ATLETIKA - ŠI
SVETOVNI RAZRED
SP, Christchurch, Nova Zelandija, 16.01.2011 - 31.01.2011
FLERE Jože, 19682.m Disk -F51/52/53 Obd. kat.: od 01.06.2011 do 31.05.2015   DP JZ ŠTAJERSKE, CELJE
MAJCEN LJUBIČ Tatjana, 19782.m krogla (F54-56) Obd. kat.: od 01.06.2011 do 31.05.2015   DP SEVERNE ŠTAJERSKE, MARIBOR
PLANK Henrik, 19742.m Kopje -F52/53 Obd. kat.: od 01.06.2011 do 31.05.2015   DP JZ ŠTAJERSKE, CELJE
AVTOMOBILIZEM - AVTOKROS
DRŽAVNI RAZRED
MT, Rupa, Hrvaška, 20.10.2013
GRGIČ MARCEL, 19851.m divizija III Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMK TUNJICE, KAMNIK
RAKOVEC Matija, 19742.m divizija III Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ASC MUSTANG, DOMŽALE
KOCIPER ROBERT, 19873.m divizija III Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠPORT KLUB TORNADO, ZAGORJE OB SAVI
EP, Maggiora, Italija, 07.09.2013 - 08.09.2013
BOKAL IVO, 19636.m divizija III Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠD UTRIP, ŠKOFJA LOKA
AVTOMOBILIZEM - CESTNO HITROSTNI
DRŽAVNI RAZRED
DP, 01.01.2013 - 30.11.2013
POGLAJEN Zoran, 19731.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK LAMKO , LJUBLJANA
DP, 24.08.2013 - 25.08.2013
ČUMURDŽIČ Željko, 19913.m absolutno Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   AK PLAMTEX SPORT, MENGEŠ
MLADINSKI RAZRED
ml. DP, 01.01.2013 - 30.01.2013
PERTOT ANDRO, 19912.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK PLAMTEX SPORT, MENGEŠ
AVTOMOBILIZEM - GORSKO HITROSTNI
DRŽAVNI RAZRED
DP, 01.01.2013 - 30.11.2013
PRELC ANDREJ, 19861.m divizija I Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK ELEKTRODEKLEVA, LJUBLJANA
TRANI Daniele, 19862.m divizija I Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠPORTNO DRUŠTVO V.R.T. - ASSOCIAZIONE SPORTIVA V.R.T., PIRAN
RASPET Rado, 19732.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK CERKNO RACING, CERKNO
JURAK Gregor, 19783.m divizija I Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠPORTNO DRUŠTVO V.R.T. - ASSOCIAZIONE SPORTIVA V.R.T., PIRAN
EP, Buzet, Slovenija, 14.09.2013 - 15.09.2013
ZAJELŠNIK Patrik, 19813.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2015   AK V-RACING, VELENJE
DP, 01.01.2013 - 30.11.2013
MARC Peter, 19623.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMD SLOVENIJA AVTO , LJUBLJANA
EP, Ilirska Bistrica, Slovenija, 31.08.2013 - 01.09.2013
SMRDELJ Marjan, 19596.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK LAMKO , LJUBLJANA
MT, St. Agatha, Avstrija, 21.09.2013 - 22.09.2013
ZAJELŠNIK Aleksander, 197016.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2015   AK V-RACING, VELENJE
EP, Ilirska Bistrica, Slovenija, 31.08.2013 - 01.09.2013
BUBNIČ Milan, 196524.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMD SLOVENIJA AVTO , LJUBLJANA
EP, Buzet, Slovenija, 14.09.2013 - 15.09.2013
MLAKAR MARKO, 197939.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AVTO MOTO DRUŠTVO ZVEZDA, LJUBLJANA
IVIČ Davor, 198845.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   DRUŠTVO AUTOSPORT JAZON, VRHNIKA
UDOVČ ALOJZ, 195650.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠD UDOVČ MOTOR SPORT, SEVNICA
MEDNARODNI RAZRED
EP, BUZET, Hrvaška, 15.09.2012 - 16.09.2012
PREK Aleš, 19811.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   AVTO MOTO KLUB ATOM , VRHNIKA
MLADINSKI RAZRED
ml. DP, 14.11.2013
GROSSI MARKO, 19941.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠPORTNO DRUŠTVO V.R.T. - ASSOCIAZIONE SPORTIVA V.R.T., PIRAN
AVTOMOBILIZEM - KARTING
DRŽAVNI RAZRED
DP, 01.03.2013 - 31.10.2013
MIHIČ MARTIN, 19951.m KZ2 Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMD ŠLANDER , CELJE
PŠAJD VID, 19971.m Rotax MAX senior Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AVTO MOTO DRUŠTVO HAJDINA , HAJDINA
Prešern Klemen, 19941.m Rotax DD2 Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMD ŠLANDER , CELJE
PRAZNIK Klemen, 19972.m Rotax MAX senior Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMD ŠLANDER , CELJE
MLAKAR MAKS, 19742.m KZ2 Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AVTO MOTO DRUŠTVO HAJDINA , HAJDINA
MATELIČ PRIMOŽ, 19812.m Rotax DD2 Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AVTO MOTO DRUŠTVO HAJDINA , HAJDINA
DOMINKO MATJAŽ, 19933.m KZ2 Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMD PTUJ , PTUJ
MT, 01.03.2013 - 31.10.2013
OVEN BORIS, 19734.m Rotax DD2 Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AKK SPORTSTIL , LJUBLJANA
HORVAT DOMEN, 19954.m Rotax Max Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMD ŠLANDER , CELJE
SMRDELJ VALTER, 19724.m KZ2 Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMD ŠLANDER , CELJE
KERMAN DOMEN, 19857.m Rotax DD2 Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMD PTUJ , PTUJ
MLADINSKI RAZRED
ml. DP, 01.03.2013 - 31.10.2013
ŠLOSAR JAN, 20001.m Karting Rotax MAX junior Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   MLM RACING KARTING KLUB , KOPER
PIVK Katja, 19992.m Karting Rotax MAX junior Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMD ŠLANDER , CELJE
ml. MT, 01.03.2013 - 31.10.2013
JUG KLEMEN, 19983.m Karting Rotax MAX junior Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AKK SPORTSTIL , LJUBLJANA
AVTOMOBILIZEM - RALLY
DRŽAVNI RAZRED
DP, 01.01.2013 - 30.11.2013
SEDEJ Matej, 19901.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   MK BUHC BUTAJNOVA, GORENJA VAS-POLJANE
MT, Udine, Italija, 01.09.2013 - 02.09.2013
ŽAKELJ RAJKO, 19731.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   DRUŠTVO AUTOSPORT JAZON, VRHNIKA
DP, 01.01.2013 - 30.11.2013
VELKAVRH Andrej, 19831.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   MK BUHC BUTAJNOVA, GORENJA VAS-POLJANE
EPP, 01.01.2013 - 30.11.2013
KACIN Blanka, 19822.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   DRUŠTVO AUTOSPORT JAZON, VRHNIKA
MT, Velenje, Slovenija, 07.06.2013 - 09.06.2013
PELJHAN Darko, 19652.m absolutno Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   DIRKALNO DRUŠTVO R, IDRIJA
LAZAR Tina, 19922.m absolutno Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   DIRKALNO DRUŠTVO R, IDRIJA
DP, 01.01.2013 - 30.11.2013
PREMRL Grega, 19902.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   DRUŠTVO AVTOKLUB MGM POSTOJNA, POSTOJNA
BREŠER Gregor, 19752.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AVTO MOTO DRUŠTVO SKIRO, PREBOLD
MT, 01.01.2013 - 30.11.2013
OŠLAJ Vili, 19752.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMD SLOVENIJA AVTO , LJUBLJANA
MT, 01.01.2013
CEVC Jaka, 19843.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMD SLOVENIJA AVTO , LJUBLJANA
MT, Velenje, Slovenija, 07.06.2013 - 09.06.2013
LOŽNAR KRANJC Enej, 19813.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   AVTO-MOTO DRUŠTVO EVORA, IDRIJA
DP, 01.01.2013 - 30.11.2013
OCVIRK UROŠ, 19863.m divizija II Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AK LAMKO , LJUBLJANA
MLINAR Miran, 00003.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   MK BUHC BUTAJNOVA, GORENJA VAS-POLJANE
MLINAR Martin, 19893.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   MK BUHC BUTAJNOVA, GORENJA VAS-POLJANE
MT, 01.01.2013
PAJK ALAN, 19773.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   AMD SLOVENIJA AVTO , LJUBLJANA
MT, Velenje, Slovenija, 07.06.2013 - 09.06.2013
TURK Rok, 19823.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   AVTO-MOTO DRUŠTVO EVORA, IDRIJA
EPP, Ljubljana, Slovenija, 17.05.2013 - 19.05.2013
TRČEK Jani, 19624.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   RD BEJA ŠPORT, MEDVODE
MT, Novi Vinodolski, Hrvaška, 28.06.2013 - 29.06.2013
SELAN BLAŽ, 19764.m absolutno Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   DRUŠTVO AUTOSPORT JAZON, VRHNIKA
MT, Zagorska Sela, Hrvaška, 22.03.2013 - 23.03.2013
SENICA KLAVDIJA, 19905.m absolutno Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK PLAMTEX SPORT, MENGEŠ
ŠMID Miran, 19845.m absolutno Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   DRUŠTVO AUTOSPORT JAZON, VRHNIKA
MT, Novi Vinodolski, Hrvaška, 28.06.2013 - 29.06.2013
NOVAK ALJOŠA, 19926.m absolutno Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   DIRKALNO DRUŠTVO R, IDRIJA
ČAR MATEJ, 19806.m absolutno Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   DIRKALNO DRUŠTVO R, IDRIJA
MT, Udine, Italija, 01.02.2013 - 03.02.2013
KACIN Igor, 19789.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.05.2014   DIRKALNO DRUŠTVO R, IDRIJA
MT, Rebenland, Avstrija, 22.03.2013 - 23.03.2013
GRUDNIK Matej, 19859.m absolutno Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   AK V-RACING, VELENJE
EPP, Ljubljana, Slovenija, 17.05.2013 - 19.05.2013
LAH DARKO, 197310.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   AMD SLOVENIJA AVTO , LJUBLJANA
LOGAR Boštjan, 197710.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   DRUŠTVO AUTOSPORT JAZON, VRHNIKA
MT, Cambrian, Velika Britanija, 18.10.2013 - 19.10.2013
JERAM Marko, 198212.m absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2015   AMD SLOVENIJA AVTO , LJUBLJANA
MEDNARODNI RAZRED
Slovenija, 21.11.2013
ZUPANC Asja, 1981 absolutno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   DRUŠTVO AUTOSPORT JAZON, VRHNIKA
EPP, Ljubljana, Slovenija, 11.05.2012 - 13.05.2012
HUMAR Aleks, 19721.m absolutno Obd. kat.: od 01.10.2012 do 30.09.2014   ŠD SEC RACING TEAM, ILIRSKA BISTRICA
RUS Florjan, 19871.m absolutno Obd. kat.: od 01.10.2012 do 30.09.2014   AMD SLOVENIJA AVTO , LJUBLJANA
BADMINTON
DRŽAVNI RAZRED
DP, Medvode, Slovenija, 01.11.2012 - 30.05.2013
Stovanje Nastja, 19981.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MIRNA, MIRNA
HERMAN Urban, 19971.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MIRNA, MIRNA
Laznik Žan, 19961.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MIRNA, MIRNA
Miklič Sebastijan, 19961.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MIRNA, MIRNA
Cizelj Ema, 19981.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MIRNA, MIRNA
MT, Gaborone, Bocvana, 06.12.2013 - 08.12.2013
ROJ Alen, 19921.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BADMINTON KLUB KUNGOTA, KUNGOTA
DP, Medvode, Slovenija, 01.11.2012 - 30.05.2013
Arih Urša, 19941.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MIRNA, MIRNA
Arih Nika, 19981.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MIRNA, MIRNA
Bajuk Jerca, 19921.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MIRNA, MIRNA
DP, Zgornja Kungota, Slovenija, 02.02.2013 - 03.02.2013
PETRIČ Luka, 19841.m mešane dvojice Obd. kat.: od 01.10.2013 do 31.05.2014   BK BRANIK, MARIBOR
DP, Medvode, Slovenija, 01.11.2012 - 30.05.2013
SKERBIŠ DUŠAN, 19801.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MIRNA, MIRNA
Jezernik Tadej, 19881.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MIRNA, MIRNA
BORŠTNAR Taja, 19871.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MIRNA, MIRNA
Bajuk Matevž, 19901.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MIRNA, MIRNA
MT, Gaborone, Bocvana, 06.12.2013 - 08.12.2013
Jamnik Kek, 19911.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK MEDVODE, MEDVODE
DP, Medvode, Slovenija, 01.11.2012 - 30.05.2013
Murn Aleš, 19801.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MIRNA, MIRNA
Ivanič Miha, 19982.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
Cerkovnik Martin, 19972.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
Omerzu Janž, 19892.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
Kuprivec Eva, 19962.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
Skok Simon, 19952.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
Okršlar Kaja, 19952.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
Polanič Nika, 19962.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
Šetina Ana Marija, 19952.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
Repše Živa, 19912.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
DP, Zgornja Kungota, Slovenija, 02.02.2013 - 03.02.2013
Kodrič Tina, 19912.m posamezno Obd. kat.: od 01.10.2013 do 31.05.2014   BADMINTON KLUB KUNGOTA, KUNGOTA
DP, Medvode, Slovenija, 01.11.2012 - 30.05.2013
Ivančič Matic, 19932.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
Kersnik Maja, 19812.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
MT, Istanbul, Turčija, 19.11.2013 - 22.12.2013
UTROŠA IZTOK, 19882.m posamezno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK MLADOST, LENDAVA
DP, Medvode, Slovenija, 01.11.2012 - 30.05.2013
Šrekl Matevž, 19762.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
SI, Mersin, Turčija, 25.06.2013 - 30.06.2013
KONCUT NIKA, 19903.m dvojice Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MLADOST, LENDAVA
HORVAT MIHA, 19824.m dvojice Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK MLADOST, LENDAVA
MEDNARODNI RAZRED
TVRDY Maja, 19833.m posamezno Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2015   BK MEDVODE, MEDVODE
MLADINSKI RAZRED
ml. MT, Mirna, Slovenija, 18.10.2013 - 20.10.2013
Beton Katarina, 19962.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠRD KONEX, LJUBLJANA
ml. DP, Mirna, Slovenija, 12.01.2013
TURINEK Matic, 19952.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
Kastelec Blaž, 19942.m mešane ekipe Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   BK MEDVODE, MEDVODE
ml. MT, Porec, Hrvaška, 04.10.2013 - 06.10.2013
Roškar Aljaž, 19955.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BADMINTON KLUB KUNGOTA, KUNGOTA
Juršič Nejc, 19955.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BADMINTON KLUB KUNGOTA, KUNGOTA
ml. MT, Mirna, Slovenija, 18.10.2013 - 20.10.2013
Ferk Aljaž, 19965.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK BRANIK, MARIBOR
BARUT CECILIJA, 19975.m posamezno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK BIT, LJUBLJANA
ml. MT, Orlova, Češka, 14.11.2013 - 17.11.2013
KRAPEŽ ANDRAŽ, 19975.m posamezno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK BIT, LJUBLJANA
ml. MT, Pazardzhik, Bolgarija, 16.08.2013 - 18.08.2013
Šalehar Iza, 19975-8.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   BADMINTON KLUB KOČEVJE, KOČEVJE
Šalehar Lia, 19995-8.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   BADMINTON KLUB KOČEVJE, KOČEVJE
ml. MT, Mirna, Slovenija, 18.10.2013 - 20.10.2013
Gruber Eva, 19969.m mešane dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BADMINTON KLUB KUNGOTA, KUNGOTA
PERSPEKTIVNI RAZRED
SRL, 04.04.2012
TURK URBAN, 19935.m dvojice Obd. kat.: od 01.06.2012 do 31.05.2014   BK MIRNA, MIRNA
SRL, 14.12.2012
Šemrov Mitja, 19949.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   BK MIRNA, MIRNA
Stanković Kaja, 199410.m posamezno Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   BK LJUBLJANA, LJUBLJANA
BALINANJE
DRŽAVNI RAZRED
DP, 10.01.2013 - 10.04.2013
Kavčič Rajko, 19691.m ekipno Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   BK HRAST, KOMEN
Marušič Dimitrij, 19821.m ekipno Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   BK HRAST, KOMEN
Ravbar Peter, 19661.m ekipno Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   BK HRAST, KOMEN
Švara Valter, 19641.m ekipno Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   BK HRAST, KOMEN
Žerjal Nejc, 19971.m ekipno Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   BK HRAST, od 31.12.2014 BALINARSKI KLUB PLISKOVICA, SEŽANA
Urdih Branko, 19661.m ekipno Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   BK HRAST, KOMEN
Sosič Iztok, 19601.m ekipno Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   BK HRAST, KOMEN
DP, Tržič, Slovenija, 09.06.2013
MLINAR Dejan, 19791.m dvojice Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BD TRATA, ŠKOFJA LOKA
DP, 10.01.2013 - 10.04.2013
Durcik Primož, 19951.m ekipno Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   BK HRAST, od 31.12.2014 BALINARSKI KLUB PLISKOVICA, SEŽANA
DP, Škofja Loka, Slovenija, 06.10.2013
Stenovec Jaka, 19821.m igra v krog Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK PLANINA, KRANJ
DP, 10.01.2013 - 10.04.2013
MARKOČIČ Primož, 19821.m ekipno Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   BK HRAST, KOMEN
DP, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2013
ČANKUŠIČ Zumra, 19601.m posamezno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BALINARSKO ŠPORTNO DRUŠTVO ŠIŠKA, LJUBLJANA
DP, Tržič, Slovenija, 09.06.2013
Sofronievski Damjan, 19791.m dvojice Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BD TRATA, ŠKOFJA LOKA
DP, 10.01.2013 - 10.04.2013
Švara Marko, 19871.m ekipno Obd. kat.: od 01.06.2013 do 31.05.2014   BK HRAST, KOMEN
DP, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2013
Hervol Eva, 19912.m posamezno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK BISTRICA PRI TRŽIČU, TRŽIČ
DP, Škofja Loka, Slovenija, 19.05.2013
ĐORĐEVIČ Nikola, 19882.m posamezno Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK ANTENA, PIRAN
DP, Škofja Loka, Slovenija, 06.10.2013
Magerl Brane, 19842.m igra v krog Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BŠK BUDNIČAR KOLIČEVO, DOMŽALE
DP, Rogaška Slatina, Slovenija, 21.04.2013
Sosič Klemen, 19892.m natančno zbijanje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.05.2014   BK HRAST, KOMEN
DP, Deskle, Slovenija, 22.09.2013
Kopač Mojca, 19593.m igra v krog Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠPORTNO DRUŠTVO MILJE, ŠENČUR
DP, Škofja Loka, Slovenija, 06.10.2013
Štancer Jurij, 19593.m igra v krog Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BD TRATA, ŠKOFJA LOKA
DP, Škofja Loka, Slovenija, 19.05.2013
MOŽINA Simon, 19783.m posamezno Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BD TRATA, od 31.12.2014 BŠK KRIM, LJUBLJANA
DP, Ljubljana, Slovenija, 26.10.2013
Borčnik Marija, 19613.m posamezno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BŠK KRIM, LJUBLJANA
EP, Komiža, Hrvaška, 04.10.2013 - 12.10.2013
Tinta Maruša, 19887.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BALINARSKI KLUB DESKLE, od 31.12.2014 BALINARSKI KLUB KANAL, KANAL
Vidmar Denis, 19857.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BŠK KRIM, LJUBLJANA
MEDNARODNI RAZRED
EP, BUZET, Hrvaška, 02.09.2012 - 09.09.2012
Premru Tadej, 19842.m igra v krog Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   BD TRATA, ŠKOFJA LOKA
SP, MERSIN, Turčija, 23.10.2012 - 27.10.2012
Vorih Ana, 19953.m natančno zbijanje Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   BŠK KRIM, LJUBLJANA
Novak Nina, 19863.m hitrostno zbijanje Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   BŠK KRIM, LJUBLJANA
MLADINSKI RAZRED
ml. DP, 14.03.2013 - 20.10.2013
MERSLAVIČ Žiga, 19851.m ekipno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK SKALA, SEŽANA
ŠTOK Matic, 19971.m ekipno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK SKALA, SEŽANA
Mahnič Žan, 19971.m ekipno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK SKALA, SEŽANA
ČERNIGOJ Kevin, 19981.m ekipno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK SKALA, SEŽANA
ml. DP, Zabiče, Slovenija, 13.10.2013
LIČAN Andraž, 19951.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK ZABIČE, ILIRSKA BISTRICA
ml. DP, 14.03.2013 - 20.10.2013
Novak Luka, 19971.m ekipno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK SKALA, SEŽANA
ml. DP, Zabiče, Slovenija, 13.10.2013
Ličan Lan Timotej, 19961.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK ZABIČE, ILIRSKA BISTRICA
ml. DP, Sežana, Slovenija, 14.11.2013
Pirjevec Rok, 19951.m hitrostno zbijanje - štafeta Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK SKALA, SEŽANA
ml. DP, Sežana, Slovenija, 06.10.2013
SKOK LUKA, 19952.m hitrostno zbijanje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK KOLEKTOR, IDRIJA
POŽAR Simon, 19983.m hitrostno zbijanje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK SKALA, SEŽANA
ml. DP, Vipolže, Slovenija, 26.05.2013
Petelin Klemen, 19953.m natančno zbijanje Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BALINARSKI KLUB PLISKOVICA, SEŽANA
ml. SP, Martiques, Francija, 25.11.2013 - 30.11.2013
URBANČIČ Damjan, 19955.m hitrostno zbijanje - štafeta Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   ŠD ZARJA, LJUBLJANA
Povh Matija, 19975.m hitrostno zbijanje - štafeta Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK SKALA, SEŽANA
PERSPEKTIVNI RAZRED
Kosirnik Jaka, 19951.m natančno zbijanje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   BK TRŽIČ, od 31.12.2014 BK PLANINA, KRANJ
ml. SP, EYBENS, Francija, 18.09.2012 - 22.09.2012
Pevec Bine, 19952.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2015   BD CENTER, KRANJ
ml.čl. SP, Martiques, Francija, 25.11.2013 - 30.11.2013
Kavčič Matej, 19933.m dvojice Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2016   BK TRŽIČ, TRŽIČ
SVETOVNI RAZRED
SP, Buenos Aires, Argentina, 07.11.2013 - 16.11.2013
TONEJC DEJAN, 19811.m igra v krog Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2018   TUJ KLUB, NI PODATKA
SP, Feltre, Italija, 04.09.2011 - 11.09.2011
Petrič Anže, 19881.m hitrostno zbijanje - štafeta Obd. kat.: od 01.02.2012 do 31.01.2016   BK HRAST, KOMEN
SP, Buenos Aires, Argentina, 07.11.2013 - 16.11.2013
Borčnik Aleš, 19861.m hitrostno zbijanje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2018   TUJ KLUB, NI PODATKA
SP, MERSIN, Turčija, 23.10.2012 - 27.10.2012
Sodec Tadeja, 19891.m igra v krog Obd. kat.: od 01.02.2013 do 31.01.2017   BŠK KRIM, LJUBLJANA
SP, Buenos Aires, Argentina, 07.11.2013 - 16.11.2013
Kozjek Jure, 19851.m posamezno Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2018   TUJ KLUB, NI PODATKA
Janžič Davor, 19812.m natančno zbijanje Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2018   TUJ KLUB, NI PODATKA
BASEBALL
MLADINSKI RAZRED
kad. KVEP, Miejska Gora, Poljska, 27.07.2013 - 03.08.2013
PUNTAR Patric, 19982.m BASEBALL Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   ŠD GOLOVEC, LJUBLJANA
KALIN Matija, 19982.m BASEBALL Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   ŠPORTNO BASEBALL DRUŠTVO LIGA MLADIH SLOVENIJE, LJUBLJANA
FLETEN Matic, 19982.m BASEBALL Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BSŠD ZAJČKI, LJUBLJANA
VENTURINI Grega, 19982.m BASEBALL Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BSŠD ZAJČKI, LJUBLJANA
NAROBE Gašper, 20002.m BASEBALL Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   BSD JEŽICA, LJUBLJANA
ROSIČ Luka, 19982.m BASEBALL Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   ŠD GOLOVEC, LJUBLJANA
STARC BOR, 19982.m BASEBALL Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK KRANJSKI LISJAKI, KRANJ
ŠKULJ MATEJ, 19982.m BASEBALL Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BK KRANJSKI LISJAKI, KRANJ
ČUČEK Rok, 19982.m BASEBALL Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BSŠD ZAJČKI, LJUBLJANA
SMOLNIKAR Jaka, 19982.m BASEBALL Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BSŠD ZAJČKI, LJUBLJANA
VERBEK Žiga, 19982.m BASEBALL Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BSŠD ZAJČKI, LJUBLJANA
LIPOGLAVŠEK Robert Kristijan, 19982.m BASEBALL Obd. kat.: od 01.10.2013 do 30.09.2014   BSŠD ZAJČKI, LJUBLJANA
BILIJARD - POOL
DRŽAVNI RAZRED
DP, Ljubljana, Slovenija, 28.09.2013
KRAGOLNIK Denis, 19951.m devetka Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BILJARD KLUB CELJE, CELJE
DP, Ljubljana, Slovenija, 01.06.2013
ŠINKOVEC Miha, 19791.m 14 + 1 Obd. kat.: od 01.02.2014 do 30.09.2014   BILJARD KLUB ILIRIJA, LJUBLJANA
DP, Ljubljana, Slovenija, 16.02.2013
ERČULJ Matjaž, 19771.m desetka Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.05.2014   BK GOMES, MARIBOR
DP, Ljubljana, Slovenija, 27.04.2013
SIMIČ DEJAN, 19752.m osmica Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.05.2014   BILJARD KLUB ILIRIJA, LJUBLJANA
DP, Ljubljana, Slovenija, 28.09.2013
DOVGAN TOMAŽ, 19783.m devetka Obd. kat.: od 01.02.2014 do 31.01.2015   BK BTC, LJUBLJANA
DP, Ljubljana, Slovenija, 27.04.2013