oddelek za finance in marketing

Matic Švab, mag. - Namestnik generalnega sekretarja za področji financ in marketinga

Matic Švab, mag.

Namestnik generalnega sekretarja za področji financ in marketinga

GSM: +386 51 648 667
Epošta: matic.svab@olympic.si
Sonja Intihar Šadl - Samostojni strokovni delavec za računovodstvo in finance

Sonja Intihar Šadl

Samostojni strokovni delavec za računovodstvo in finance

Tel: +386 1 230 60 14
GSM: +386 51 656 268
Epošta: sonja.intihar@olympic.si
Dragica Koželj - Strokovni delavec za marketing 1

Dragica Koželj

Strokovni delavec za marketing 1

Tel: +386 1 230 60 04
GSM: +386 51 618 391
Epošta: dragica.kozelj@olympic.si
Rok Osojnik - Strokovni delavec za informatiko 2

Rok Osojnik

Strokovni delavec za informatiko 2

GSM: +386 31 689 746
Epošta: rok.osojnik@olympic.si
Peter Dokl - Strokovni delavec za marketing 2

Peter Dokl

Strokovni delavec za marketing 2

GSM: +386 40 644 449
Epošta: peter.dokl@olympic.si
Luka Kermelj - Referent za logistiko

Luka Kermelj

Referent za logistiko

GSM: +386 51 376 290
Epošta: luka.kermelj@olympic.si
Mira Pele - Referent za računovodstvo

Mira Pele

Referent za računovodstvo

Tel: +386 1 230 60 35
Epošta: mira.pele@olympic.si
Tadeja Tušar - Referent za računovodstvo

Tadeja Tušar

Referent za računovodstvo

Tel: +386 1 230 60 32
Epošta: tadeja.tusar@olympic.si
mag. Bojana Okorn Počivavšek - Strokovni delavec za marketing 2

mag. Bojana Okorn Počivavšek

Strokovni delavec za marketing 2

Tel: +386 1 230 60 45
GSM: +386 41 254 502
Epošta: bojana.okorn@olympic.si

Glavni sponzorji

Veliki sponzorji

Sponzorji